:: Офіційний сайт Смілянської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 :: http://www.nasha-persha.org.ua :: Офіційний сайт Смілянської ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 :: Wed, 22 Jun 2022 13:12:48 +0000 uk hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.7.23 Про благодійні внески http://www.nasha-persha.org.ua/do_200_rchchya_tshevchenka/19438-pro-blahodijni-vnesky.html http://www.nasha-persha.org.ua/do_200_rchchya_tshevchenka/19438-pro-blahodijni-vnesky.html#respond Wed, 22 Jun 2022 13:12:48 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=19438

У зв’язку із введенням воєнного стану на території України, нагадуємо, що прийом благодійних внесків від фізичних і юридичних осіб відбувається виключно на добровільній основі відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.08.2000 №1222 (із змінами) «Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування» з обов’язковим оформленням відповідної документації та відображенням у бухгалтерському обліку.

Статтею 79 Закону України «Про освіту» визначено, що одним із джерел фінансування суб’єктів освітньої діяльності відповідно до законодавства можуть бути добровільні внески у вигляді коштів, матеріальних цінностей, нематеріальних активів, одержаних від підприємств, установ, організацій.

Звертаю увагу на недопустимість збору працівниками закладів освіти батьківських коштів, участь працівників закладів освіти у роботі благодійних фондів, обліку благодійних (добровільних) внесків і пожертв.

Усіх працівників закладу освіти прошу  дотримуватися вимог законодавства України з означених питань.

Батьків наших учнів прошу діяти відповідно до чинного законодавства.

 

 

Директор школи                                                                  Інна ГАЙДАЙ

 

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/do_200_rchchya_tshevchenka/19438-pro-blahodijni-vnesky.html/feed 0
Магія «Зеленого чаю» http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/19422-mahiya-zelenoho-chayu.html http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/19422-mahiya-zelenoho-chayu.html#respond Wed, 08 Jun 2022 17:00:48 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=19422 «Ти любиш зелений чай так, як люблю його я? Відчуваєш, як кожен листочок, зібраний на полях Шрі-Ланки, розгортається у гарячій воді, щоб віддати тобі свій аромат.... Як з кожним ковтком на кінчику язика залишається терпкий присмак. І ти вже не можеш зупинитися...Так само з віршами. Вони залишають післясмак. Тут зібрано найкращі, найароматніші. Вони неодмінно розгорнуться всередині твоєї гарячої душі. Приємного чаювання...»

Вікторія Пожар

 

Поезія… Вона зачаровує, надихає, зваблює.. Особливо, якщо творчий ароматний напій приготувала талановита  молода поетеса, журналістка, випускниця Нашої Першої Вікторія Пожар. 8 червня вона запросила усіх поціновувачів мистецтва слова на поетичну зустріч, де презентувала збірку віршів «Зелений чай». У її творах звучали нотки філософських роздумів, любовної лірики, езотерики та навіть іронії. Здавалося, що слова авторки були звернуті особисто до кожного з присутніх. Вони чесні, відверті, адже, за словами самої письменниці, поетичні образи взяті з життя, з тих людей, які були і є поруч.

На сцені Малої зали МБК пройшла справжня моновистава. Авторка читала вірші, ділилася з глядачами спогадами, серед яких найяскравішими були, звичайно, шкільні. Слова подяки прозвучали на адресу педагогів нашої школи, які і в цей відповідальний та важливий момент життя поруч та підтримали свою випускницю.

На святі поезії проводився збір благодійних внесків, за які будуть придбані книги та розвивальні ігри для дітей-переселенців. Учителі нашої школи також активно долучилися до цієї акції.

Сьогодні ми переживаємо нелегкі часи. І кожен веде боротьбу на своєму фронті та допомагає, чим може. Саме у єдності наша сила. Наша сила у добрі, а «добра не буває багато», як зазначила авторка. Завершила свою зустріч зі слухачами вона зворушливими віршами про сьогодення: те, що переживають українці, та віру у нашу перемогу. А у фіналі Вікторія виконала власну пісню з символічною назвою – «Жива». Адже живе і буде жити наша Україна, наш народ і наша творчість.

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/19422-mahiya-zelenoho-chayu.html/feed 0
Медогляд для першокласника: які довідки потрібно подавати до школи http://www.nasha-persha.org.ua/batkam-majbutnih-pershoklasnykiv/19419-medohlyad-dlya-pershoklasnyka-yaki-dovidky-potribno-podavaty-do-shkoly.html http://www.nasha-persha.org.ua/batkam-majbutnih-pershoklasnykiv/19419-medohlyad-dlya-pershoklasnyka-yaki-dovidky-potribno-podavaty-do-shkoly.html#respond Wed, 08 Jun 2022 13:20:54 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=19419 Батькам майбутніх першокласників потрібно подати до закладу освіти медичні довідки № 086-1/о та 063.Довідка № 086-1/о - це висновок про стан здоров'я у дитини, її діагнози, група на фізкультуру. А в довідці 063 міститься інформація про зроблені профілактичні щеплення. Їх має видавати педіатр або сімейний лікар дитини, з яким укладена декларація.

Першим кроком необхідно отримати направлення від лікаря дитини до вузьких спеціалістів. Їхні висновки будуть потрібні для повноцінного огляду. Ось список тих, кого треба відвідати та які аналізи здати:

 • дитячий хірург;
 • дитячий ортопед-травматолог;
 • дитячий офтальмолог;
 • стоматолог;
 • інші спеціалісти за показаннями;
 • аналіз крові на гемоглобін;
 • інші аналізи за показаннями.

Медичний огляд першокласників проводиться безкоштовно за Програмою медичних гарантій. З електронними направленнями, які створить сімейний лікар чи педіатр, можна звертатися до будь-якого медзакладу, який має договір з НСЗУ про надання амбулаторної допомоги.

Направлення не потрібне для гінеколога дитячого та підліткового віку, підліткового психіатра, нарколога, дитячого стоматолога та лікаря, в якого під наглядом перебуває дитина з хронічними захворюваннями.

Відповідно до Календаря щеплень, діти до 6 років повинні мати щеплення проти гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту та краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту та Хіб-інфекції. У 6 років дітям роблять ревакцинацію проти дифтерії, правця, поліомієліту, кору, краснухи та паротиту.

Не чекайте вересня, упродовж літа ви можете пройти обстеження та отримати відповідні довідки. Будьте здорові!

 

Адміністрація школи

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/batkam-majbutnih-pershoklasnykiv/19419-medohlyad-dlya-pershoklasnyka-yaki-dovidky-potribno-podavaty-do-shkoly.html/feed 0
Протокол №15 засідання педагогічної ради від 26.05.2022 http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/19410-protokol-15-zasidannya-pedahohichnoji-rady-vid-26-05-2022-pro-vybir-pidruchnykiv-dlya-uchniv-5-klasiv-na-2022-2023-navchalnyj-rik.html http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/19410-protokol-15-zasidannya-pedahohichnoji-rady-vid-26-05-2022-pro-vybir-pidruchnykiv-dlya-uchniv-5-klasiv-na-2022-2023-navchalnyj-rik.html#respond Sat, 04 Jun 2022 07:05:42 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=19410 "Про вибір підручників для учнів 5 класів на 2022-2023 навчальний рік"

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/19410-protokol-15-zasidannya-pedahohichnoji-rady-vid-26-05-2022-pro-vybir-pidruchnykiv-dlya-uchniv-5-klasiv-na-2022-2023-navchalnyj-rik.html/feed 0
План роботи на літні канікули (червень) 2021-2022 н.р. http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/19405-plan-roboty-na-litni-kanikuly-cherven-2021-2022-n-r.html http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/19405-plan-roboty-na-litni-kanikuly-cherven-2021-2022-n-r.html#respond Thu, 02 Jun 2022 14:21:31 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=19405

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/19405-plan-roboty-na-litni-kanikuly-cherven-2021-2022-n-r.html/feed 0
Що читати влітку учням 5-11 класів http://www.nasha-persha.org.ua/school-library/19402-scho-chytaty-vlitku-uchnyam-5-11-klasiv.html http://www.nasha-persha.org.ua/school-library/19402-scho-chytaty-vlitku-uchnyam-5-11-klasiv.html#respond Wed, 01 Jun 2022 10:27:51 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=19402 Читання на канікулах — це ефективний спосіб тримати в тонусі пам'ять, розвивати мислення і фантазію. Список поданих книг містить в собі твори з української та зарубіжної літератури, які варто прочитати в повному обсязі, щоб потім було легше йти в ногу з програмою, не відставати і вчитися із задоволенням.

5 клас

Українська література

 • Галина Малик. «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії»(скорочено);
 • Всеволод Нестайко. «Чарівний талісман»;
 • Володимир Винниченко. «Федько-халамидник»;
 • Григір Тютюнник. «Дивак»;

Зарубіжна література

 • Оскар Вайлд. «Хлопчик -Зірка»;
 • Рудольф Еріх Распе. «Пригоди барона Мюнхґаузена»;
 • Ернст Теодор Амадей Гофман. «Лускунчик і Мишачий король»;
 • Льюїс Керолл. «Аліса в Країні Див»;
 • Елеонор Портер. «Полліанна»;
 • Рудольф Еріх Распе. «Пригоди барона Мюнхґаузена»;
 • Ернст Теодор Амадей Гофман. «Лускунчик і Мишачий король»;
 • Ернест Сетон-Томпсон «Лобо»;
 • Роальд Дал. «Чарлі і шоколадна фабрика»;
 • Туве Янсcон. «Капелюх Чарівника»;
 • Анджела Нанетті. «Мій дідусь був черешнею».

 

6 клас

Українська література

 • Всеволод Нестайко. «Тореадори з Васюківки»;
 • Ярослав Стельмах. «Митькозавр з Юрківки, або Химера лісового озера»;
 • Леся Воронина. «Таємне Товариство боягузів, або засіб

від переляку № 9»;

 • Микола Вороний. «Євшан-зілля»;
 • Володимир Рутківський. «Джури козака Швайки».

 

Зарубіжна література

 • Жуль Верн. "П'ятнадцятирічний капітан";
 • Роберт Льюїс Стівенсон."Острів скарбів";
 • Чарльз Діккенс. "Різдвяна пісня";
 • Микола Гоголь. "Ніч перед Різдвом";
 • Джек Лондон. "Жага до життя";
 • Гаррієт Бічер- Стоу.  "Хатина дядька Тома";
 • Рей Бредбері. "Усмішка";
 • Роберт Шеклі. "Запах думок";
 • Астрід Ліндгрен . "Міо, мій Міо";
 • Кристина Нестлінгер. "Конрад, або Дитина з бляшанки".

 

7клас 

Українська література

 

 • Михайло Стельмах. «Гуси-лебеді летять…»;
 • Андрій Чайковський. «За сестрою»;
 • Григір Тютюнник. «Климко»;
 • Олекса Стороженко. «Скарб»;
 • Іван Франко. «Захар Беркут»;
 • Михайло Стельмах. «Гуси-лебеді летять…»;
 • Марина Павленко. «Русалонька із 7-В, або Прокляття роду Кулаківських».

 

Зарубіжна література

 • Олександр Пушкін. «Пісня про віщого Олега»;
 • Вальтер Скотт. «Айвенго»;
 • Едгар По. «Золотий Жук»;
 • Фрідріх Шиллер. «Рукавичка»;
 • Адам Міцкевич. «Витязь»;
 • Айзек Азімов. "Фах";
 • Діана Вінн Джонс. "Мандрівний замок Хаула";
 • Корнелія Функе. "Чорнильне серце";
 • О. Генрі. «Останній листок».

8 клас 

Українська література

 • Іван Карпенко-Карий. «Сто тисяч»;
 • Михайло Коцюбинський. «Дорогою ціною»;
 • Олександр Довженко. «Ніч перед боєм»;
 • Ніна Бічуя. «Шпага Славка Беркути»;
 • Володимир Дрозд. «Білий кінь Шептало»;
 • Юрій Винничук. «Місце для дракона»;
 • Валентин Чемерис. «Вітька + Галя, або Повість про перше кохання».

Зарубіжна література

 • Вільям Шекспір. «Ромео і Джульєтта»;
 • Вергілій. «Енеїда» ;
 • Марина Аромштан. «Коли ангели відпочивають»;
 • Сервантес. «Дон Кіхот»;
 • Антуан де Сент Екзюпері. «Маленький принц» ;
 • «Пісня про Ролландо»;
 • Річард Бах. «Чайка на ім'я Джонатан Лівінгстон» ;
 • Марія Парр. «Вафельне серце» .

9 клас

Українська література

 • Іван Котляревський. «Енеїда», «Наталка Полтавка»;
 • Григорій Квітка-Основ’яненко. «Маруся»;
 • Микола Гоголь. «Тарас Бульба»;
 • Пантелеймон Куліш. «Чорна рада»;
 • Марко Вовчок. «Інститутка». 

Зарубіжна література 

 • Оноре де Бальзак. «Гобсек» ;
 • Микола Гоголь. «Шинель»;
 • Бернард Шоу. «Пігмаліон» ;
 • Генрік Ібсен. «Ляльковий дім»;
 • Ерік Сігал. «Історія одного кохання»;
 • Рей Бредбері. «451 градус за Фаренгейтом» ;
 • Шолом-Алейхем. «Тев'є-молочник» .

10 клас

Українська література

 • Панас Мирний. «Хіба ревуть воли, як ясла повні?»;
 • Іван Карпенко-Карий. «Мартин Боруля»;
 • Михайло Коцюбинський. «Intermezzo», «Тіні забутих предків»;
 • Ольга Кобилянська. «Valse melancolique», «Земля» ;
 • Василь Стефаник. «Камінний хрест»;
 • Володимир Винниченко. «Момент».

 Зарубіжна література 

 • Данте Аліг'єрі. «Божественна комедія»;
 • Гофман. «Крихітка Цахес» ;
 •  Стендаль. «Чорне і червоне»;
 • Густав Флобер. «Пані Боварі»;
 • Моріс Метерлінк. «Синій птах» ;
 • Паоло Коельо. «Алхімік»;
 • Йоанна Ягелло. «Кава з кардамоном» ;
 • Вільям Шекспір «Гамлет».

11 клас

Українська література

 • Юрій Яновський. «Шаланда в морі», «Дитинство»;
 • Валер’ян Підмогильний. «Місто»;
 • Остап Вишня. «Моя автобіографія», «Сом»;
 • Микола Куліш. «Мина Мазайло»;
 • Іван Багряний. «Тигролови»;
 • Олександр Довженко. «Україна в огні», «Зачарована Десна»;
 • Олесь Гончар. «За мить щастя», «Залізний острів» (із роману «Тронка»);
 • Григір Тютюнник. «Три зозулі з поклоном». 

Зарубіжна література 

 • Михайло Булгаков. «Майстер і Маргарита»;
 • Альбер Камю. «Чума»;
 • Ернест Хемінгуей. «Старий і море»;
 • Патрік Зюскінд. «Парфумер» ;
 • Франц Кафка. «Перевтілення»;
 • Джон Майкл Грін. "Провина зірок"
 • Маркус Зузак . "Крадійка книжок"
]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/school-library/19402-scho-chytaty-vlitku-uchnyam-5-11-klasiv.html/feed 0
Про зарахування учнів до 1-го класу http://www.nasha-persha.org.ua/zarahuvannya-do-shkoly/19399-pro-zarahuvannya-uchniv-do-1-ho-klasu.html http://www.nasha-persha.org.ua/zarahuvannya-do-shkoly/19399-pro-zarahuvannya-uchniv-do-1-ho-klasu.html#respond Tue, 31 May 2022 15:31:43 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=19399

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/zarahuvannya-do-shkoly/19399-pro-zarahuvannya-uchniv-do-1-ho-klasu.html/feed 0
Результати самооцінювання за напрямом «Управлінські процеси закладу освіти» http://www.nasha-persha.org.ua/vnutrishnij-monitorynh-yakosti-osvity-u-zakladi/19432-rezultaty-samootsinyuvannya-za-napryamom-upravlinski-protsesy-zakladu-osvity.html http://www.nasha-persha.org.ua/vnutrishnij-monitorynh-yakosti-osvity-u-zakladi/19432-rezultaty-samootsinyuvannya-za-napryamom-upravlinski-protsesy-zakladu-osvity.html#respond Tue, 31 May 2022 13:02:04 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=19432 У закладі освіти наявна Стратегiя розвитку на 2020-2025 роки, у розробці якої брали участь 55 % педагогічних працівників, про що свідчать результати їх анкетування. Стратегія затверджена керівником закладу освіти, містить окремі аспекти, які мають конкретні цілі та завдання, для розвитку матеріально-технічної бази закладу, методичної роботи, системи управління школою, академічної доброчесності, шкільної медіації, удосконаленню роботи з учнями, які виявляють цікавість до творчої діяльності.

Річний план роботи враховує освітню програму закладу, розроблений у співпраці керівництва закладу освіти та педагогічних працівників (за результатами анкетування, 50% із них указали, що були залучені до розроблення Річного плану). План реалізує Стратегію розвитку закладу освіти, містить аналіз якості освітньої діяльності за минулий навчальний рік. Корегування Річного плану прослідковується, зокрема у формуванні тематики педагогічних рад, у змінах до графіка проведення заходів з урахуванням карантинних обмежень. Під час анкетування більшість педагогічних працівників зазначили, що педагогічна рада функціонує системно й ефективно, розглядаються актуальні питання діяльності закладу, рішення приймаються колегіально й демократично. Річний план містить орієнтовний перелік тематики педагогічних рад на поточний навчальний рік. До стандартної тематики педагогічних рад включені також питання щодо реалізації Стратегії розвитку закладу освіти. Рішення засідань педагогічної ради вводяться в дію наказами директора, у Річному плані містяться відмітки про виконання пунктів плану.

У закладі освіти розроблене Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти, схвалене на засіданні педагогічної ради, затверджене наказом директора, оприлюднене на вебсайті закладу освіти. У Положенні про внутрішню систему забезпечення якості освіти передбачено залучення учасників освітнього процесу до самооцінювання роботи закладу через проведення опитування, анкетування. Комплексне самооцінювання якості освітньої діяльності та якості освіти здійснювалось,  робочою групою школи проведено анкетування учнів та педагогічних працівників з окремих питань діяльності закладу освіти: профілактики булінгу, критеріїв оцінювання результатів навчання учнів, безпеки та комфорту освітнього середовища, дотримання академічної доброчесності, використання педагогами освітніх ресірсів; двічі на рік здійснюється моніторинг рівня навчальних досягнень учнів, результати якого розглядаються на засіданнях педагогічної ради та методичних об’єднань учителів, надаються рекомендації педагогічним працівникам щодо внесення змін до календарно-тематичного планування та форм і методів роботи з учнями.

Адміністрація школи вивчає стан матеріально-технічної бази школи та направляє до засновника клопотання про потреби в проведенні заходів для утримання в належному стані будівель, приміщень та обладнання: наявні звернення і клопотання до засновника, депутатів міської ради щодо поліпшення матеріально-технічного забезпечення закладу освіти, виконання ремонтних робіт будівель та приміщень, реконструкції шкільного їдальні тощо. У Річному плані роботи школи простежується система заходів щодо аналізу стану матеріально-технічної бази та її вдосконалення. Під час анкетування всі педагогічні працівники зазначили про співпрацю з керівництвом і забезпечення ним зворотного зв’язку щодо їхньої праці, вказали, що можуть без побоювань висловлювати власну думку, навіть якщо вона не співпадає з позицією керівництва, на конструктивне вирішення розбіжностей, які виникли між ними та керівництвом школи. За результатами анкетування 64,3% батьків зазначили, що їм завжди вдається поспілкуватися з керівництвом закладу освіти й досягти взаєморозуміння, переважна більшість учасників освітнього процесу задоволені психологічним кліматом у закладі освіти. У журналі особистого прийому громадян директором школи робляться записи, у змісті яких прослідковується вчасна реакція на запити учасників освітнього процесу. Усі звернення розглянуті директором школи, прийняті рішення щодо порушених питань.

Заклад освіти забезпечує вчасне оновлення інформації про свою діяльність через інформаційні стенди, шкільний вебсайт, Viber-спільноти, сторінку школи в соціальних мережах. Усі учасники освітнього процесу під час анкетування зазначили, що легко можуть отримати інформацію про роботу школи.

Активну участь у формуванні прозорості, відносин довіри в закладі освіти приймає учнівське самоврядування, яке активно висвітлює інформацію про події, що відбуваються в школі, через шкільний сайт, сторінки в мережі Facebook, спілкування в Viber-групах.

На момент проведення внутрішнього аудиту в закладі освіти всі педагогiчні працiвники працюють за фахом, наявна вакансiя логопеда. Директор школи вживає заходи щодо формування якісного складу педагогічного колективу: сприяє черговій та позачерговій атестації, застосовує моральне заохочення. У закладі освіти створено, затверджено та оприлюднено План підвищення кваліфікації педагогічних працівників. У Плані серед суб’єктів надання послуг з підвищення кваліфікації зазначені КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників», платформи «На урок», «Всеосвіта», “Prometheus”, “EdEra”. В особових справах вчителів наявні сертифікати про підвищення кваліфікації, які визнані педагогічною радою на підставі клопотань  педагогічних працівників. Педагогічною радою закладу освіти схвалений  Порядок визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників школи.

Педагогічні працівники не брали участі в сертифікації. Учитель Палієва С.І. брала участь в  експертній діяльності. Учителі вважають, що керiвництво закладу освіти сприяє їхньому професiйному розвитку та створює для цього належні умови. За результатами анкетування, 100% вчителів зазначили, що немає жодних перешкод для їхнього професійного розвитку.

У закладі освіти створюються умови для реалізації прав i обов'язкiв учасникiв освiтнього процесу. За результатами анкетування, 96,4% учнів, 88,5% батьків вважають, що їхні права в закладі освіти не порушуються. Однак окремі учні під час анкетування зазначили, що їхні права порушуються в частині дотримання вчителями режиму роботи закладу, зокрема використання частини перерви для закінчення уроку. Під час анкетування виявлено, що 64,3% батьків та 84% учнів вважають, що їхні пропозицiї враховуються пiд час прийняття управлiнських рiшень, найчастiше – при оформленні та дизайні навчальних кабінетів, інших приміщень (60% учнів), при організації дозвілля (29%), визначенні курсів за вибором і факультативів (14%) та визначенні профілю навчання (19%). Однак 16% учнів зазначили, що їхня думка враховується дуже рідко.

У школі діє учнівське самоврядування на чолі з президентом. За результатами інтерв’ю, учнівське самоврядування залучалося до культурно-масових, спортивних заходів, покращення умов матеріально-технічної бази школи, прийняття загальних правил закладу освіти, діяльності шкільного радіо, пропаганди принципів академічної доброчесності, надавало пропозиції до розкладу занять тощо.

Керівництво закладу освіти підтримує громадські ініціативи учнів, педагогічних працівників. Шкільна команда - учасник Всеукраїнського проєкту від Фонду братів Кличків та «Zero Waste School». Спортивна команда школи увійшла в десятку кращих команд серед шкіл України на Всеукраїнському спортивно – масовому заході серед школярів «Cool Games – 2019». В закладі створено команду з робототехніки «Lego Planet».

За результатами анкетування учнів, серед громадських ініціатив перевага щодо участі надається заходам, організованим у класі на постійній основі -36%, на рівні школи – постійно -31%, іноді - 44%; на рівні громади – часто 12%, іноді - 35%, 15%  учнів вказали, що ніколи не долучалися до таких заходів. Найчастіше учні беруть участь у заходах за власної ініціативи -59,8%, 27,6% - за ініціативою класного керівника, 12,6% - за ініціативи однокласників. Найбільш поширені серед позаурочних заходів, відповідно до анкетування учнів, це –пікніки на природі (79,3%), екскурсії (77%),  спортивні свята (64,4%), відвідування кінотеатрів, театрів, музеїв, виставок, майстер-класів (43,7%). Режим роботи закладу освіти затверджений наказом директора, схвалений на засіданні педагогічної ради. Він враховує потреби учасників освiтнього процесу, особливостi діяльності закладу. За результатами анкетування, 33,3% учнiв повністю задоволенi органiзацiєю освiтнього процесу, 52,9% – переважно задоволені, 8% - переважно незадоволені. Розклад навчальних занять ураховує специфіку закладу освiти, сформований вiдповiдно до освітньої програми та переважно задовольняє учасників освiтнього процесу (на що вказали 52,9% опитаних учнiв).

У закладі освіти забезпечено формування та реалізацію індивідуальних освітніх траєкторій, зокрема для дітей з особливими освітніми потребами, при організації індивідуальної форми здобуття освіти (педагогічний патронаж, екстернат) та для дітей з підвищеною мотивацією до вивчення окремих предметів за ініціативою педагогічних працівників.

Адміністрація школи забезпечує реалiзацiю заходiв щодо формування академiчної доброчесностi. За участі педагогічного колективу розроблене Положення про академічну доброчесність учасників освітнього процесу, затверджене рішенням педагогічної ради, оприлюднене на вебсайті закладу освіти. Положення визначає заходи для попередження, виявлення та встановлення фактів порушення академічної доброчесності, відповідальність за порушення академічної доброчесності. Питання дотримання академічної доброчесності при виконанні письмових робіт розглядалося на засіданні педагогічної ради. Звернень щодо порушення академічної доброчесності не зафіксовано. Адміністрацією школи, педагогічними працівниками, представниками учнівського самоврядування проводиться інформаційно-просвітницька робота з учасниками освітнього процесу. За результатами анкетування, 41,4% здобувачiв освiти зазначили, що отримують інформацію про дотримання академічної доброчесності на регулярній основі, 46% - отримують інформацію, але нерегулярно, 11,5% - тільки на початку навчального року, 4,6 % - не отримують таку інформацію і 3,4 % зазначили, що не розуміють про що йдеться мова.

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/vnutrishnij-monitorynh-yakosti-osvity-u-zakladi/19432-rezultaty-samootsinyuvannya-za-napryamom-upravlinski-protsesy-zakladu-osvity.html/feed 0
Прощавай 4 клас, ти замалий уже для нас! http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/19393-proschavaj-4-klas-ty-zamalyj-uzhe-dlya-nas.html http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/19393-proschavaj-4-klas-ty-zamalyj-uzhe-dlya-nas.html#respond Sat, 28 May 2022 06:24:43 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=19393 Школа наша початкова,
прощавай і будь здорова.
Нових діточок стрічай
Та й про нас на забувай!
Час летить невблаганно і змінює усе, що нас оточує. Життєва дорога людини також мінлива і нелегка, несе в життя і сум, і радощі. Усе має початок і кінець. Не можна сказати, що закінчується дитинство наших випускників. Однак нинішній день проводить невидиму межу між дитинством та юністю.
4 роки навчання в початковій школі пролетіли, як одна мить. Наші діти підросли, зміцніли, отримали валізу знань і, розправивши крила, випурхнули із затишного гніздечка. Трішки сумно, бо розлучаємось, але й радісно, бо ви подорослішали.
Протягом цих років ви поступово піднімалися східцями знань. Та не тільки навчилися читати, писати, міркувати, а також дружити і просто жити в колективі.
Сьогодні ви залишаєте у нас свої пустощі, неслухняність, свої перші дитячі радощі, свої добрі серця. Нехай у нашій пам’яті, і у вашій буде тільки все хороше і привітне.
В ДОБРУ ПУТЬ, НАШІ МАЛЕНЬКІ ВИПУСКНИКИ

 

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/19393-proschavaj-4-klas-ty-zamalyj-uzhe-dlya-nas.html/feed 0
Важлива інформація http://www.nasha-persha.org.ua/psiholog/19390-vazhlyva-informatsiya.html http://www.nasha-persha.org.ua/psiholog/19390-vazhlyva-informatsiya.html#respond Wed, 25 May 2022 13:16:23 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=19390

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/psiholog/19390-vazhlyva-informatsiya.html/feed 0