:: Офіційний сайт Смілянської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 :: http://www.nasha-persha.org.ua :: Офіційний сайт Смілянської ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 :: Fri, 10 Jul 2020 07:21:33 +0000 uk hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.7.18 Розпорядження про отримання комунальними закладами загальної середньої освіти Черкаської області ліцензії на провадження освітньої діяльності http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/16362-rozporyadzhennya-pro-otrymannya-komunalnymy-zakladamy-zahalnoji-serednoji-osvity-cherkaskoji-oblasti-litsenziji-na-provadzhennya-osvitnoji-diyalnosti.html http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/16362-rozporyadzhennya-pro-otrymannya-komunalnymy-zakladamy-zahalnoji-serednoji-osvity-cherkaskoji-oblasti-litsenziji-na-provadzhennya-osvitnoji-diyalnosti.html#respond Wed, 08 Jul 2020 11:14:36 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=16362

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/16362-rozporyadzhennya-pro-otrymannya-komunalnymy-zakladamy-zahalnoji-serednoji-osvity-cherkaskoji-oblasti-litsenziji-na-provadzhennya-osvitnoji-diyalnosti.html/feed 0
Шкільні роки… Роки незабутні http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/16352-shkilni-roky-roky-nezabutni.html http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/16352-shkilni-roky-roky-nezabutni.html#respond Fri, 26 Jun 2020 13:10:35 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=16352 «Дитинство — величезний край, звідки приходить кожен», – писав Антуан де Сент-Екзюпері. Саме в дитинстві формується характер людини, його відношення до навколишнього світу. Тільки у класному колективі, де дитина почуває себе комфортно і фізично, і емоційно, відбувається її особистісне зростання, успішна самореалізація.

Дитинство для кожного -  щаслива пора життя. Ми приходимо до школи і потрапляємо в неповторний світ, зі своїми правилами, традиціями та звичаями. І від того, як будемо почуватися в ньому, залежить подальше майбутнє.

11А та 11Б класи НАШОЇ ПЕРШОЇ – це маленькі сім’ї, у яких і радощі, і невдачі – навпіл. Це колективи-шукачі, які прагнули до всього нового, прогресивного. Це уроки й свята, олімпіади й конкурси, вечори й екскурсії, спортивні змагання та мандрівки.

Що таке одинадцятий клас? Мабуть, відповідь на це питання знають ті, хто вже пройшов через цей етап життя. Для наших випускників – це останній рік у школі, останнє 1 вересня, остання новорічна казка, останні відкриті виховні години та безліч цікавих спогадів.

Невдовзі Ваше життя дуже зміниться і Ви будете лише згадувати шкільні роки з посмішкою на обличчі. Кожен з Вас індивідуальність і в майбутньому досягнете успіхів.

11А та 11Б класи досить активно приймали участь у житті школи: танці, співи, флешмоби, квести – всюди могли себе проявити. І найголовніше – це  Ваша креативність, харизма і здатність доповнювати один одного з Вами  легко працювати – Ви  прості, позитивні, творчі особистості.

Протягом марафону #ВИПУСКНИК_2020, кожному з Вас були висловлені слава вдячності та побажання. Хочеться сказати «ДЯКУЄМО» педагогам Нашої Першої, директорові, адміністрації, всім тим, хто був поряд, за Вашу мудрість, підтримку та допомогу.

Бажаємо Вам завжди з теплотою згадувати шкільні роки, друзів,вчителів. Ми бажаємо Вам зробити правильний вибір і стати на ту дорогу, яка допоможе освоїти улюблену професію, обійти всі невдачі, перешкоди і придбати ті блага, яких Ви  прагнете зараз, адже від цього залежить Ваше майбутнє.

Ми хочемо подякувати Вам за те, що саме Ви були нашими учнями!!!

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/16352-shkilni-roky-roky-nezabutni.html/feed 0
Звіт про роботу Смілянської загальноосвітньої школи за 2019-2020 навчальний рік http://www.nasha-persha.org.ua/nashi-dosyahnennya/16349-zvit-pro-robotu-smilyanskoji-zahalnoosvitnoji-shkoly-za-2019-2020-navchalnyj-rik.html http://www.nasha-persha.org.ua/nashi-dosyahnennya/16349-zvit-pro-robotu-smilyanskoji-zahalnoosvitnoji-shkoly-za-2019-2020-navchalnyj-rik.html#respond Wed, 24 Jun 2020 05:36:44 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=16349

Звіт керівника закладу Гайдай І.Б. за 2019-2020 навчальний рік

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/nashi-dosyahnennya/16349-zvit-pro-robotu-smilyanskoji-zahalnoosvitnoji-shkoly-za-2019-2020-navchalnyj-rik.html/feed 0
Проводимо пробне ЗНО вдома: рекомендації УЦОЯО http://www.nasha-persha.org.ua/vypusknyku/16337-provodymo-probne-zno-vdoma-rekomendatsiji-utsoyao.html http://www.nasha-persha.org.ua/vypusknyku/16337-provodymo-probne-zno-vdoma-rekomendatsiji-utsoyao.html#respond Sat, 13 Jun 2020 12:34:09 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=16337
Український центр оцінювання якості освіти запропонував учням скласти пробне ЗНО вдома.

УЦОЯО запропонував всім учасникам пройти пробне тестування вдома.

15 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури.

 •   Виконати завдання тестового зошита.
 •   До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів.
 •   Отримати свій результат за тестування.

17 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який ви обрали для проходження пробного ЗНО.

 •  Упродовж двох днів виконати завдання тестового зошита.
 •   До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів.
 •   Отримати свій результат за тестування.

Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 17 червня до 18:00 19 червня. 

В Центрі оцінювання якості освіти також наголосили, що просять всіх учасників дотримуватися часових меж під час роботи з тестовим зошитом.

Крім того, в УЦОЯО попросили відповідальних за пункти проведення пробного ЗНО все ж прийти 15-го в ці пункти та скерувати учасників, що не отримали актуальну інформацію про проведення пробного ЗНО.

Джерело: https://vse.ee/ecg

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/vypusknyku/16337-provodymo-probne-zno-vdoma-rekomendatsiji-utsoyao.html/feed 0
Крок у доросле життя… http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/16335-krok-u-dorosle-zhyttya.html http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/16335-krok-u-dorosle-zhyttya.html#respond Thu, 11 Jun 2020 20:30:06 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=16335 Теплий червень завітав до Нашої Першої і покликав до рідної школи девʼятикласників отримати свій перший важливий документ - свідоцтво про базову середню загальну освіту.

Пʼять років назад із маленької початкової школи, із перших і лагідних рук першої вчительки сьогоднішні випускники  потрапили в школу із безліччю кабінетів, предметів та вчителів. І нам, класним керівникам, так важливо було навчити вас орієнтуватися в усьому розмаїтті старшої школи. Разом з вами пліч-о-пліч ми крокували стежиною вашого дорослішання і становлення. Сьогодні ви сучасні, прогресивні, заповзяті, старанні, працьовиті, делікатні, інколи вперті та наприструненні але неповторні і впевнені в собі.

Усе було: і мрії, і бажання
Хтось з вас радіє, хтось чомусь зітхає
Усе було за дев’ять років в школі
Підказки, жарти, спогади сумні,
Усе спливло. І нині в дружнім колі
Випроводжайте ті щасливі дні

Швидко пролетіли шкільні роки і прийшов час робити свій перший важливий вибір: продовжити навчання в школі чи йти в доросле життя.

Навчальний рік до фінішу добіг.
От і усе, скінчилися уроки.
І перед вами — тисячі доріг,
Де самостійно здійсните ви кроки
І виберете ту, лише одну,
Що поведе вперед по вашій долі.
То ж вибирайте сонячну, ясну,
Дорогу світлу у квітковім полі,
Яка до щастя завжди приведе,
З якої видно горизонти й далі,
На ній ви не оступитесь ніде,
А проживете чесно й без печалі.
Хоч там не буде замків золотих,
А буде чисте небо, ясні зорі…
Ну, що ті замки? Можна і без них,
Бо ж будуть ранки світлі і прозорі,
Чарівна казка, сині небеса
І чиста совість, зіткана з любові…
Любов безмежна і земна краса,
Та доброта і ласка в кожнім слові.
Доріг багато, та лише одну
З усіх доріг вам треба вибирати.
Найкращу в світі, зоряну, ясну,
Яка додому буде повертати…

Удачі вам і терпіння, рішучості та сміливості, добра і везіння у всьому!

                                                         З повагою класні керівники Кавун І.М., Демиденко Н.В.

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/16335-krok-u-dorosle-zhyttya.html/feed 0
Наші учні найкращі!!! http://www.nasha-persha.org.ua/nashi-dosyahnennya/16321-nashi-uchni-najkraschi.html http://www.nasha-persha.org.ua/nashi-dosyahnennya/16321-nashi-uchni-najkraschi.html#respond Fri, 05 Jun 2020 12:41:02 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=16321 Навчальний рік  вже завершено, він  був вкрай насиченим, продуктивним і непростим. Так багато корисного вже звершено, ще більше грандіозних дій  заплановано. Дитячо–молодіжна спілка «Наша Перша»   впевнено обрала шлях розвитку  успіху:  реалізовано багато цікавих ідей, проведені змістовні заходи. Це маленькі перемоги на шляху до великої мети  постійного розвитку та удосконалення роботи. Кожна наша ініціатива, кожна зустріч – це запорука розвитку Нашої Першої!!!

Педагогічний колектив бажає  вам, діти, сил та впевненості у будь-яких корисних починаннях. Віримо, що наші лідери будуть поповнювати життя школи  новими ініціативами.

Нехай наступний навчальний  рік  буде насичений успіхом, наснагою та життєвою енергією для  вас.

Пишаємось і вітаємо лідерів учнівського самоврядування:

Гноєву Ольгу (11-А),

Горицьку Вероніку (11-А)

Зінченко Анастасію (11-А)

Кучинського Валентина (11-А)

Бондаренко Дар’ю (11 - Б)

Роговик Дар’ю (11-Б)

Пахлюк Ярославу(11-Б)

Шевчук Марію (11-Б)

Борщевського Іллю (10-А)

Гуржій Крістіну (10-А)

Остроушко Людмилу (10-А)

Сергієнка Юрія (10-Б)

Хлівну Дар‘ю (10-Б)

Дмитренко Єлизавету (10-Б)

Кононенко Анастасію (10-Б)

Силку Єлизавету (9 – А)

Лозову Дар’ю (9-А)

Маслюк Юлію (9-А)

Журило Анастасію (9-Б)

Коваленка Костянтина (9-Б)

Нелюба Данила (9-Б )

Штомпіль Діану (9-Б)

Коваленко Олександру (8-А)

Говоріщеву Вероніку(8-А)

Хрокаленко Анну (8-А)

Бойко Ольгу (8-А)

Каліну Артема (8-А)

Верченка Олександра (8-А)

Шигільдєєву Валерію (8-А)

Тищенко Діану (8-Б)

Заєць Камілу (8-Б)

Войцеховського Владислава (8-Б)

Василенка Максима (7-А)

Тимошенка Данила (7-А)

Батаргіна Михайла (7-Б)

Колмакову Анжеліку (7-Б)

Пономаренко Наталію (7-Б)

Забур’яну Вікторію (7-Б)

Бабича Максима (6-А)

Гончар Дар’ю (6-А)

Журило Софію (6-А)

Степаненка Сергія (6-А)

Кравченко Софію (6-Б)

Стоноженко Юлію (6-Б)

Вернигору Дениса (6-Б)

Трубенко Марину (6-Б)

Печиборщ Каріну (6-В)

Лапшину Євгенію (6-В)

Євсєєву Вероніку (6-В)

Луновську  Каріну (6-В)

Олійник  Дар’ю (5-А)

Проценко Вероніку (5-А)

Савченка Даніла (5-Б)

Міщенко Софію (5-Б)

Веселовську Кіру (5-В)

Бондаренко Анну (5-В)

Кравець Лідію (4-А)

Сидорець Кіру (4-А)

Плаксюк Ігоря (4-А)

Кравченка Станіслава (4-Б)

Саєнко Анастасію (4-Б)

Тихонович Ренату (4-Б)

Остроушко Аріну (4-Б)

Поліщук Аліну (4-Б)

Шевченка Артема (4-В)

Йосипенко Віру (4-В)

Тихонович Поліну (4-В)

Василенка Назара (3-А)

Деркач Євангеліну (3-А)

Карпань Мирославу (3-Б)

Число Кирила (3-В)

Бажаємо вам успіхів !

 

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/nashi-dosyahnennya/16321-nashi-uchni-najkraschi.html/feed 0
Батьки, дякуємо вам! http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/16316-batky-dyakujemo-vam.html http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/16316-batky-dyakujemo-vam.html#respond Tue, 02 Jun 2020 09:12:15 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=16316 Наша Перша висловлює свою вдячність і каже величезне людське «Спасибі» за Вашу участь у вихованні  дитини і житті школи.

Успіх людини, безумовно, заслуга її найближчих людей з непомітними, на перший погляд, щоденними зусиллями, працею, терпінням і відповідальністю.

Дякуємо Вам за благородну батьківську любов і турботу, терпіння, мудрість, наполегливість, творчий підхід і активну життєву позицію.

Адміністрація школи, педагогічний колектив,Батьківська рада  висловлюють щиру подяку ВСІМ БАТЬКАМ та особисто:

Гноєвій Ірині Михайлівні (11-А)

Зінченко Валентині Петрівні (11-А)

Кучинській Оксані Анатоліївні (11-А)

Горицькій Ірині Павлівні (11-А)

Ткаченку Анатолію Івановичу (11-Б)

Редюк Валентині Петрівні (11-Б, 3-А)

Бондаренко Яні Сергіївні (11-Б)

Бабич Наталії Сергіївні (11-Б)

Бевз Ларисі Миколаївні (10-А)

Солоничній Любов Анатоліївні (10-Б, 4-А)

Лозовій Наталії Федорівні (9-А)

Діхтяренко Ірині Вікторівні (9-Б)

Корнієнко Ользі Петрівні (9-Б)

Дакаленку Миколі Володимировичу (9-Б)

Нелюб Віті Олександрівні (9-Б)

Бойко Олені Леонідівні (8-А)

Кушнір Оксані Юріївні (8-А)

Козіну Миколі Микитовичу (8-А)

Шигільдєєву Юрію Володимировичу (8-А)

Говоріщеву Андрію Володимировичу (8-А)

Трофімовій Оксані Олегівні (8-Б)

Ілюшиній Ганні Леонідівні (8-Б)

Ілюшину Володимиру Миколайовичу (8-Б)

Тимошенко Лесі Олександрівні (7-А)

Кисилиці Олександру Ярославовичу (7-Б)

Жук Олені Сергіївні (6-А)

Шалигіній Наталії Євгеніївні (6-А)

Черненко Лесі Олександрівні (6-А)

Бірюковій Ірині Миколаївні (6-Б)

Канюці Ользі Іванівні (6-Б)

Пантелєєвій Анні Костянтинівні (6-Б)

Луновській Тетяні Миколаївні (6-В)

Лапшиній Нелі Анатоліївні (6-В)

Мальованій Надії Сергіївні (5-А)

Красілюк Марині Миколаївні (5-А)

Штомпіль Людмилі Василівні (5-Б, 9-Б)

Бондаренко Лесі Миколаївні (5-В)
Зарубі Єлизаветі Анатоліївні (4-А)

Козловській Людмилі Вікторівні (4-А)

Поліщук Світлані Анатоліївні (4-Б)

Лопушанській Оксані Вікторівні (4-Б)

Саєнко Валентині Анатоліївні (4-Б)

Шевченко Альоні Павлівні (4-В)

Даниловичу Леону Леоновичу (4-В)

Ткаченко Лесі Володимирівні (3-А)

Ковпак Олександрі Олександрівні (3-А)

Поліщук Тетяні Миколаївні (3-Б)

Штомпіль Денису Анатолієвичу (3-Б)

Насіді Роману Анатолієвичу (3-В)

Насіді Тетяні Станіславівні (3-В)

Хоменко Зої Федорівні (3-В)

Блажеєвій Лілії Станіславівні (2-А)

Авраменко Марині Анатоліївні (2-А)

Коваленко Інні Геннадіївні (2-Б)

Дякуну Сергію Валентиновичу (2-Б)

Проценку Тарасу Миколайовичу (2-Б)

Купленик Євгенії Юріївні (2-В)

Ткаченко Анастасії Володимирівні (2-В)

Золотніковій Вікторії Геннадіївні (2-В)

Трач Ірині Олександрівні (1-А)

Спробі Аліні Володимирівні (1-А)

Кравець Світлані Миколаївні (1-А)

Железковій Крістіні Юріївні (1-Б)

Глущенко Вікторії Віталіївні (1-Б)

Царенко Анатолію Анатолієвичу (1-Б)

Вовк Анні Василівні (1-В)

Прусс Насті Володимирівні (1-В)

Шутенко Анастасії Сергіївні (1-В)

Дякуємо за злагоджену організаційну роботу з батьками та учнями кожного окремого класу!

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/16316-batky-dyakujemo-vam.html/feed 0
Про проведення пробного ЗНО-2020 http://www.nasha-persha.org.ua/vypusknyku/16313-pro-provedennya-probnoho-zno-2020.html http://www.nasha-persha.org.ua/vypusknyku/16313-pro-provedennya-probnoho-zno-2020.html#respond Mon, 01 Jun 2020 15:32:32 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=16313 Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших навчальних предметів – 17 червня 2020 року.

Це визначено наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 21.05.2020  № 70.

З 1 червня в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти буде розміщено оновлені запрошення-перепустки, у яких зазначаються адреси пунктів пробного тестування.

Нагадуємо: для входу до «Особистого кабінету учасника ПЗНО»  необхідно увести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру.  Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку». Документ формується у форматі PDF та завантажується автоматично.

Визначити результати пробного ЗНО можна за допомогою онлайн-сервісу. Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

 • 15 – 17 червня (українська мова і література);
 • 17 – 19 червня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).

Для тих, хто скористається такою можливістю, результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено до 21 червня, з решти предметів — до 23 червня.

Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:

 • оригіналу документа, за яким реєструвалися для участі в пробному ЗНО;
 • запрошення-перепустки;
 • засобів індивідуального захисту — маски або респіратора (у тому числі виготовлених самостійно).

Рекомендуємо мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою, антисептик для рук.

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/vypusknyku/16313-pro-provedennya-probnoho-zno-2020.html/feed 0
Випускнику про ЗНО-2020 http://www.nasha-persha.org.ua/vypusknyku/16309-vypusknyku-pro-zno-2020.html http://www.nasha-persha.org.ua/vypusknyku/16309-vypusknyku-pro-zno-2020.html#respond Mon, 01 Jun 2020 15:27:29 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=16309 Міністерство освіти науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

Відтак основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії.

Графік проведення основної сесії ЗНО-2020:

25 червня  - математика,

30 червня -  українська мова і література,

2 липня - фізика,

7 липня - англійська мова,

9 липня -  історія України,

13 липня -  біологія,

15 липня – географія,

17 липня – хімія.

До 4 червня 2020 року на  інформаційних сторінках будуть розміщені запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня 2020 року.

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/vypusknyku/16309-vypusknyku-pro-zno-2020.html/feed 0
Зарахування у 1 клас http://www.nasha-persha.org.ua/zarahuvannya-do-shkoly/16307-zarahuvannya-u-1-klas.html http://www.nasha-persha.org.ua/zarahuvannya-do-shkoly/16307-zarahuvannya-u-1-klas.html#respond Mon, 01 Jun 2020 05:01:48 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=16307 Відповідно до ст.18 Закону України «Про загальну середню освіту», листа МОН від 05.04.2019 №1/9-227 «Щодо прийому дітей до перших класів 2019» та на підставі заяв батьків, свідоцтва про народження дитини зарахувати до 1 класу 2020-2021 року 76 осіб:

 1. Аглічев
 2. Аглічева
 3. Балачій
 4. Бондаренко
 5. Бондаренко
 6. Борщ
 7. Васютіна
 8. Величко
 9. Видиш
 10. Видиш
 11. Гавришенко
 12. Голуб
 13. Голуб
 14. Гончар
 15. Говоріщева
 16. Гонтаренко
 17. Грищенко
 18. Діхтяр
 19. Доброштан
 20. Дем’яненко
 21. Діскант
 22. Діхтяр
 23. Євсеєва
 24. Залашков
 25. Заложков
 26. Ільченко
 27. Кагамлик
 28. Карпенко
 29. Ковтун
 30. Коробков
 31. Кошик
 32. Лівіцький
 33. Лутченко
 34. Маляренко
 35. Мартинча
 36. Мартинюк
 37. Марченко
 38. Маслюк
 39. Мішедченко
 40. Мозуль
 41. Михайленко
 42. Медведенко
 43. Метель
 44. Науменко
 45. Павленко
 46. Пальонко
 47. Панфьоров
 48. Пилипець
 49. Пилявський
 50. Плаксій
 51. Поздняков
 52. Рабенко
 53. Рибак
 54. Резніченко
 55. Савчук
 56. Саєнко
 57. Саєнко
 58. Силка
 59. Слободяник
 60. Смаляний
 61. Сокуренко
 62. Стельмах
 63. Стародубцева
 64. Сюмак
 65. Ткаченко
 66. Федорова
 67. Хижняк
 68. Хлівна
 69. Хрупін
 70. Шалигіна
 71. Шишка
 72. Шоха
 73. Шоха
 74. Штомпіль
 75. Шухієв
 76. Юрченко
]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/zarahuvannya-do-shkoly/16307-zarahuvannya-u-1-klas.html/feed 0