:: Офіційний сайт Смілянської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 :: http://www.nasha-persha.org.ua :: Офіційний сайт Смілянської ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 :: Wed, 15 Jan 2020 13:01:18 +0000 uk hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.7.16 Зимова школа лідерів http://www.nasha-persha.org.ua/evroklub-horyzont/13049-zymova-shkola-lideriv.html http://www.nasha-persha.org.ua/evroklub-horyzont/13049-zymova-shkola-lideriv.html#respond Wed, 15 Jan 2020 13:01:18 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=13049 Якими якостями повинна бути наділена людина, що веде за собою, вміє брати на себе відповідальність, відстоює свою точку зору? Усі ці питання обговорювалися під час зимової школи лідерів у місті Яремче.  Чотири незабутні дні учні 9-10 класів Нашої Першої подорожували, навчалися, взаємодіяли та найголовніше - працювали над власними лідерськими якостями. Рух – це життя, подорожі – це нові емоції та навички. Людина, яка постійно в русі ,подорожуючи,  пізнає щось нове, набуває неоціненний досвід.

Тож наші лідери під час подорожі на Прикарпаття відвідали Ворохту, Верховину, полонину «Перці», гірськолижний курорт «Буковель». Вчилися грати на дримбі та трембіті, дегустували буц та відвідали Святого Миколая. А вечори,  проведені з яремчанами, надовго залишаться в серцях кожного, хто став частинкою  школи лідерів.

Гуржій К.,  учениця 10-А класу

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/evroklub-horyzont/13049-zymova-shkola-lideriv.html/feed 0
Увага! Зміна розрахункового рахунку! http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/13047-uvaha-zmina-rozrahunkovoho-rahunku.html http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/13047-uvaha-zmina-rozrahunkovoho-rahunku.html#respond Tue, 14 Jan 2020 12:58:39 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=13047 Смілянська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 1

ЄДРПОУ 21380490

р/р UA528201720314201001302014132

Смілянське УДКСУ  Черкаської області

МФО 820172

Призначення платежу: Благодійні внески.

Вказати ПІБ, клас.

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/13047-uvaha-zmina-rozrahunkovoho-rahunku.html/feed 0
Оголошення! http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/13044-oholoshennya-10.html http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/13044-oholoshennya-10.html#respond Mon, 13 Jan 2020 19:36:24 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=13044 Запрошуємо випускників Смілянської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №1 на вечір зустрічі, який відбудеться 01 лютого о 16.00 в актовій залі школи.
Наш вечір зустрічі випускників - це не тільки час спогадів про те "як це було ", це ще вечір гарного настрою, живого активного відпочинку та спілкування в колі давно знайомих людей.

Адміністрація школи

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/13044-oholoshennya-10.html/feed 0
Змагання з усного математичного рахунку Прангліміне http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/13031-zmahannya-z-usnoho-matematychnoho-rahunku-pranhlimine.html http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/13031-zmahannya-z-usnoho-matematychnoho-rahunku-pranhlimine.html#respond Sat, 11 Jan 2020 16:37:02 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=13031 11 січня 2020 року на базі Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради для переможців І-ІІІ он-лайн етапів Національного чемпіонату з усного математичного рахунку Прангліміне‒2019  відбувся обласний фінал Всеукраїнських змагань з усного математичного рахунку в режимі он-лайн Прангліміне.

Всього змагалось 40 учасників, серед яких Нашу Першу на високому рівні представили вчитель математики Волошин В.О. та учень 7Б класу Костенко В.

Бажаємо творчих успіхів та нових досягнень!

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/13031-zmahannya-z-usnoho-matematychnoho-rahunku-pranhlimine.html/feed 0
Зимові канікули http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/12972-zymovi-kanikuly.html http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/12972-zymovi-kanikuly.html#respond Sat, 11 Jan 2020 15:41:52 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=12972 Зимові канікули – це чарівний час. Передноворічний настрій і очікування чуда - обов’язкові супутники цих канікул. Дід Мороз і Снігуронька побажали всім новорічної радості і непередбачуваного дива, чарівної історії і яскравих, веселих моментів.

 

 

 

 

 

Учні 3-А класу під час зимових канікул у міському будинку культури відвідали розважальне шоу, присвячене Новому року, і стали активними учасниками різних конкурсів та розваг, які провели на сцені професійні клоуни з Одеси.

 

 

 

 

Учні перших класів на канікулах їздили в м.Черкаси на новорічну казку в ляльковий театр, де вони розважалися разом із казковими героями.

 

Учні 6Б та 7А класів переглянули цікавий мультфільм, який подарував новорічний настрій та мандрували святковими Черкасами.

 

Учні 5В класу чудово відпочили разом та покаталися на роликах.

 

 

 

 

 

 

Учні 6А класу здійснили незвичайну зимову подорож до новорічного Києва. 

 

 

 

 

 

Творча група учнів 9-10-х класів відвідали з дружнім візитом Яремче. 

 

Учні 8А класу познайомилисяразом із батьками  із виготовленням новорічних іграшок на фабриці у Клавдієво-Тарасове. 

 

11 січня класна кімната 5-Б класу наповнилася дзвінким сміхом та веселощами. Щирі посмішки, радісні вогники в очах дітей свідчили про те, що «Веселі посиденьки» класної родини будуть позитивними та емоційними. Команди дівчат та хлопців брали участь у іграх, вікторинах та інтелект-батлах. В останньому турі результати команд зрівнялися, тож можна похвалити усіх учасників за їх ерудицію та всеобізнаність. «Посиденьки» продовжились за круглим столом, де діти поспілкувались, посмакували солодощами. Останньою ноткою зустрічі була незвичайна фотосесія. Такі зустрічі дарують відчуття тепла, уваги, дружньої підтримки, а це – маленькі цеглинки для будівництва міцного та дружного колективу.

А на завершення канікул вчителі на нараді при директорові ознайомилися із особливостями реалізації державної політики в галузі освіти.

 

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/12972-zymovi-kanikuly.html/feed 0
Пам’ятка з безпеки на залізниці http://www.nasha-persha.org.ua/ce-ckavo-znati/12965-pamyatka-z-bezpeky-na-zaliznytsi.html http://www.nasha-persha.org.ua/ce-ckavo-znati/12965-pamyatka-z-bezpeky-na-zaliznytsi.html#respond Fri, 03 Jan 2020 14:11:14 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=12965

Кожен громадянин, який потрапив на залізницю, повинен пам'ятати про особисту безпеку і захистити себе і дитину, дотримуючись основних правил:

 • Не переходьте через залізничні колії у невстановлених місцях, не перебігайте перед поїздом, що наближається. Пам'ятайте, що поїзд відразу зупинити не можна.
 • Для переходу через залізничні колії користуйтеся перехідними мостами, пішохідними настилами і переїздами, звертайте увагу на покажчики, уважно слухайте звукові сигнали, що подаються. На станціях, де немає мостів і тунелів, переходьте залізничні колії по настилах або в місцях, де встановлені покажчики.
 • Проїзд на дахах і підніжках вагонів, перехідних площадках і в тамбурах вагонів, а також вантажних поїздах категорично заборонений.
 • Не виходьте на міжколії відразу після проходження поїзда, переконайтеся у відсутності поїзда зустрічного напрямку.
 • Не підлазьте під вагони.
 • Не влаштовуйте ігор та інших розваг (фото, відеозйомка) на залізничних спорудах.
 • Для уникнення ураження електричним струмом, не залазьте на дахи вагонів.
 • Не наближайтеся до лежачого на землі електропроводу ближче 10 метрів.
 • Не ходіть в районі стрілочних переводів, це може призвести до травми.
 • При користуванні залізничним транспортом дотримуйтесь правил поведінки на вокзалах і проїзду в поїздах:

- не стійте близько до краю платформи при наближенні поїзда;

- не сідайте і не виходьте на ходу поїзда;

- входьте у вагон і виходьте з вагона при повній зупинці поїзда і тільки на сторону, що має посадочну платформу;

- перебувати на залізничних коліях в стані алкогольного сп'яніння небезпечно для життя.

 Пам'ятайте, дотримання цих правил збереже Ваше життя і здоров'я!

Пам'ятка батькам

щодо забезпечення безпеки дітей на залізничному транспорті!

Залізниця - це зона підвищеної небезпеки, де головним травмуючим фактором був і залишається наїзд рухомого складу, висока напруга в контактній мережі, можливість падіння з висоти. Знаходження дітей в зоні залізниці може бути смертельно небезпечно.

Однак, нехтуючи існуючими нормами поведінки, деякі хлопці та дівчата самостійно знаходяться на залізничних коліях і об'єктах транспортної інфраструктури, чіпляються за автозчеплення і підніжки вагонів. Витівка не залишається безкарною, діти отримують травми різної тяжкості.

Збереження життя і здоров'я дітей - головний обов'язок батьків.

 З метою профілактики дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх, збереження життя і здоров'я дітей:

 Формуйте у дітей навички забезпечення особистої безпеки.

 Проведіть з дітьми індивідуальні бесіди, пояснивши важливі правила, дотримання яких допоможе зберегти життя.

На залізниці заборонено залишати дітей без нагляду - це може привести до трагічних наслідків.

Завжди пам'ятайте, що перебуваючи на залізничних об'єктах, дітей необхідно міцно тримати за руку або на руках.

 Залізниця не місце для ігор, а зона підвищеної небезпеки!

Бережіть власне життя та життя Ваших дітей!

 Будь-яке стороннє втручання в діяльність залізничного транспорту загрожує серйозними наслідками, воно переслідується за законом і тягне за собою кримінальну та адміністративну відповідальність (за порушення правил безпеки дітьми відповідальність несуть батьки).

Попередьте дітей - накладення на рейки сторонніх предметів, закидання поїздів камінням і інші протиправні дії можуть спричинити за собою загибель людей!

 Нехай Ви і Ваші діти завжди будуть здоровими!

Пам'ятка з безпечної поведінки па об'єктах залізничного транспорту

Залізничні колії є об'єктами підвищеної небезпеки. Перебуваючи на них, Ви наражаєте себе на небезпеку.

 • Переходити залізничні колії можна тільки у встановлених і обладнаних для цього місцях, переконавшись у відсутності поїзда, що наближається або на дозволяючий сигнал переїзної сигналізації.

З метою збереження власного життя, ніколи і ні за яких обставин:

 • не підлізайте під пасажирські платформи і рухомий склад; не стрибайте з пасажирської платформи на колії;
 • не проходьте по залізничному переїзду при заборонному сигналі світлофора переїзної сигналізації незалежно від стану та наявності шлагбаума;
 • не знаходьтесь на об'єктах залізничного транспорту в стані алкогольного сп'яніння;
 • не піднімайтеся па опори і спеціальні конструкції контактної мережі, повітряних ліній і штучних споруд.

На залізниці заборонено:

 • Ходити по залізничних коліях.
 • Переходити і перебігати через залізничні колії перед поїздом, що наближається, якщо відстань до нього менше 400 метрів.
 • Переходити через колії відразу ж після проходу поїзда одного напрямку, не переконавшись у відсутності прямування поїзда зустрічного напрямку.
 • На станціях і перегонах підлазити під вагони і перелазити через автозчеплення для проходу через колії.
 • Проходити вздовж залізничної колії ближче 5 метрів від крайньої рейки.
 • Проходити по залізничних мостах і тунелях, які не обладнаним доріжками для проходу пішоходів.
 • Стояти на підніжках і перехідних площадках, відчиняти двері вагонів на ходу поїзда, затримувати відкриття і закриття автоматичних дверей приміських поїздів.
 • Залишати дітей без нагляду на посадкових платформах і у вагонах.
 • Виходити з вагону на міжколійї і стояти там при проході зустрічного поїзда.
 • Влаштовувати на платформі різні рухливі ігри.
 • Курити у вагонах (у тому числі в тамбурах) приміських поїздів, у невстановлених для куріння місцях у поїздах місцевого і дальнього сполучення.
 • Бігти по платформі поруч з вагоном поїзда, що прибуває чи відправляється, а також знаходитись ближче 2 метрів від краю платформи під час проходження поїзда без зупинки.

Пам'ятайте!

Порушення цих простих правил може дорого коштувати Вам і Вашим близьким!

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/ce-ckavo-znati/12965-pamyatka-z-bezpeky-na-zaliznytsi.html/feed 0
Новорічна казка http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/12950-ratatuj-proty-mikki-mausa.html http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/12950-ratatuj-proty-mikki-mausa.html#respond Sat, 28 Dec 2019 17:43:00 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=12950 Завершився перший семестр плідно і результативно, прийшов час зимових канікул, які так люблять діти!
А фінальним акордом стали новорічні ранки, свята та вечір, які відбулися у Нашій Першій.
Кожен клас мав змогу представити свої таланти, гарно відсвяткувати, отримати неймовірні враження та емоції.
А родзинка свят - новорічна казка "Рататуй проти Міккі Мауса", яка сподобалась і дорослим, і малятам!
Хочу подякувати нашим юним акторам, які були неперевершені на сцені:
Плаксюк Ігор (4-А клас), Штомпіль Діана, Журило Анастасія, Нелюб Даня, Коваленко Костя (9-Б клас), Дирдира Владм(9-А клас), Сергієнко Юрій, Хлівна Даша, Мардаренко Женя, Дмитренко Ліза (10-Б клас), Борщевський Ілля, Клюшина Анастасія (10-Аклас), Кучинський Валентин (11-А), Шевчук Марія, Пахлюк Ярослава, Бондаренко Даша(11-Б), Трач Софія(5-А клас), Саміченко Катя, Саміченко Юля (5-Б клас).

А допомогли створити новорічне диво для дітей звукорежисер Бойко О. Л., відеоредактор Мехеда В. М. , Скубенко Т.М.
Отримала величезне задоволення, працюючи з такою командою учнів та педагогів!
З Новим 2020 роком!!!

Педагог - організатор Яхненко Л.І.

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/12950-ratatuj-proty-mikki-mausa.html/feed 0
Яскравих зустрічей, безмежного натхнення та процвітання! http://www.nasha-persha.org.ua/do_200_rchchya_tshevchenka/12947-yaskravyh-zustrichej-bezmezhnoho-nathnennya-ta-protsvitannya.html http://www.nasha-persha.org.ua/do_200_rchchya_tshevchenka/12947-yaskravyh-zustrichej-bezmezhnoho-nathnennya-ta-protsvitannya.html#respond Tue, 24 Dec 2019 16:18:09 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=12947 Дорога шкільна родина НАШОЇ ПЕРШОЇ!

Дякую усім вам за насичене, наповнене світлими гарними подіями шкільне життя 2019 року! Так багато хочеться сказати, щоб іще і іще раз переконатися у тому, що школа - це ціла планета, це місце вдалих спроб реалізації мрій та інновацій. Ми змогли, як зажди, триматися один одного, радіти успіхам, приймати виклики долі. Дякую нашим дітям, які примножили здобутки, були активними, розумними та успішними.  Тридцять дев'ять перемог в олімпіадах, тринадцять кращих робіт на захисті МАН, призові місця у творчих конкурсах та спортивних змаганнях. Наші команди кращі в області на іграх «СооlGames”, у турнірі з фінансової грамотності, наша учитель СкубенкоТ.М. переможець обласного конкурсу «Учитель року», кращі на міському етапі  Яхненко Л.І. та Тарасенко М.В., наша творча група  призер проекту «Змінимо Смілу на краще», ми надійні та віддані у дружбі (садочок «Чебурашка», ПРАТ «Сміламаш», Яремчанська школа №1).

Дякую колегам, які вносять все нові і нові ідеї в шкільне життя, готові експериментувати і вести за собою дітей до нових відкриттів, відчуттів та граней непізнаного: Силці Н.А., Хлівній Н.В., Кагамлик І.Г., Подрушняк Л.І., Левченку А.М., Демиденко Н.В., Палієвій С.І., Фоміній В.О., Мехеді В.М. та ін.

Дякую батькам наших дітей за надійне плече та правильне розуміння  непростих питань організації освітнього процесу, виховання дітей та покращання матеріально-технічної бази закладу.

Настають  чарівні і казкові свята. Вітаю з Новим роком та Різдвом Христовим!  З новими починаннями й новими успіхами. Бажаю новорічної радості і непередбачуваного дива, чарівної історії і яскравих, веселих моментів. Нехай Новий рік подарує світлу надію і великі сили, виконає всі добрі бажання і принесе щастя у наш шкільний дім, у кожну нашу домівку.

Нехай у Новому році життя грає всіма фарбами, як конфеті, збуваються мрії, сяють на обличчях посмішки, очі світяться щастям! Нехай в душі буде більше добра! Здоров’я, любові, взаєморозуміння, радості, достатку, подорожей, вражень і хороших подій.

Нехай наступний рік буде щедрим на безмежне натхнення, яскраві успіхи, приємний смак перемог та дарує процвітання Нашій Першій, злагоду і здоров’я усім, хто є частинкою нашої сім’ї!

                                                                З любов’ю директор школи І.Б.Гайдай

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/do_200_rchchya_tshevchenka/12947-yaskravyh-zustrichej-bezmezhnoho-nathnennya-ta-protsvitannya.html/feed 0
Фестиваль Святого Миколая http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/12936-festyval-svyatoho-mykolaya-2.html http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/12936-festyval-svyatoho-mykolaya-2.html#respond Tue, 24 Dec 2019 16:12:05 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=12936 Узимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти.

У першій козацькій столиці -  Чигирині - розпочався фестиваль Святого Миколая. Саме сюди 14 грудня приїхали учні 2-х класів Нашої Першої. Ми побачили "Парад зірок Святого Миколая", на чолі якого традиційно крокували велетенські янголи. Нас захопили виступи колективів з усієї країни в межах Всеукраїнського конкурсу міні-мюзиклів, наукові шоу та, звичайно, зустріч із головним добродійником – Святим Миколаєм. Учні нашої школи розповідали вірші та співали пісні , за що й отримали гостинці.

Найкращі подарунки - ті, що створені своїми руками, а це вироби, які учні робили на майстер-класах під керівництвом майстринь Черкащини. Діти ще раз впевнились у тому, що дива відбуваються там, де в них вірять!

Учителі 2-х класів

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/12936-festyval-svyatoho-mykolaya-2.html/feed 0
Стипендіат премії міського голови http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/12933-stypendiat-premiji-miskoho-holovy.html http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/12933-stypendiat-premiji-miskoho-holovy.html#respond Tue, 24 Dec 2019 16:10:09 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=12933 Стипендіатом премії міського голови є учень 9-Б класу Діхтяренко Владислав. Хлопець уже сім років займається в Смілянській міській школі мистецтв на відділенні образотворчого мистецтва. Владислав  посів І та ІІ місця у міжнародних фестивалях та конкурсах, зокрема: І місце у Міжнародному фестивалі мистецтв «Жайворонок» (Угорщина), І місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зіркове сяйво» (Київ), І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Я зірка Азовського моря» (Бердянськ), ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Світ талантів України» (Одеса), лауреат обласної виставки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, присвяченої 204-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, багаторазовий призер міського фестивалю «Сузір’я талантів багатодітної родини» та інше.

Демиденко Н.В., класний керівник 9-Б класу

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/12933-stypendiat-premiji-miskoho-holovy.html/feed 0