:: Офіційний сайт Смілянської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 :: http://www.nasha-persha.org.ua :: Офіційний сайт Смілянської ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 :: Fri, 02 Jun 2023 06:07:12 +0000 uk hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.7.26 Хай завжди буде сонце і мир! http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/20499-haj-zavzhdy-bude-sontse-i-myr.html http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/20499-haj-zavzhdy-bude-sontse-i-myr.html#respond Fri, 02 Jun 2023 06:07:12 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=20499 Ось ми і дочекались літа,

Перше червня - ваша втіха!

Бо цей день у всьому світі,

Приурочили вам, діти!

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/20499-haj-zavzhdy-bude-sontse-i-myr.html/feed 0
Про зарахування учнів до 1-го класу http://www.nasha-persha.org.ua/zarahuvannya-do-shkoly/20486-pro-zarahuvannya-uchniv-do-1-ho-klasu-2.html http://www.nasha-persha.org.ua/zarahuvannya-do-shkoly/20486-pro-zarahuvannya-uchniv-do-1-ho-klasu-2.html#respond Thu, 01 Jun 2023 10:24:39 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=20486

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/zarahuvannya-do-shkoly/20486-pro-zarahuvannya-uchniv-do-1-ho-klasu-2.html/feed 0
Пам’ятка учасника НМТ: що робити на тестуванні http://www.nasha-persha.org.ua/vypusknyku/20483-pamyatka-uchasnyka-nmt-scho-robyty-na-testuvanni.html http://www.nasha-persha.org.ua/vypusknyku/20483-pamyatka-uchasnyka-nmt-scho-robyty-na-testuvanni.html#respond Thu, 25 May 2023 16:25:23 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=20483 Основна сесія національного мультипредметного тесту відбудеться з 5 до 23 червня.

Пропонуємо учасникам тестування алгоритм дій, ознайомлення з яким допоможе дізнатися про правила проведення тесту, відчути впевненість та комфорт при відвідуванні екзаменаційного центру. 

 

Допуск до екзаменаційного центру

Для допуску до тимчасового екзаменаційного центру учасник тестування має пред’явити паспортний документ та сертифікат, який необхідно роздрукувати з інформаційної сторінки самостійно напередодні тестування.

Також необхідно мати запрошення. Воно може бути в онлайн-форматі, тобто учасник іспиту може завантажити запрошення на телефон і пред’явити для входу в ТЕЦ у такому вигляді.

Кожен учасник тестування має право взяти з собою в аудиторію прозору пляшку води та ручку будь-якого кольору для роботи з чернеткою.

Вхід до аудиторії

На вході до тимчасового екзаменаційного центру як в Україні, так і за кордоном, учасника тестування зустрічатиме україномовний спеціаліст, який перевірить документи та повідомить номер аудиторії, де буде проходити тестування.

Списки з прізвищами та розподілом за аудиторіями, якщо їх буде декілька, будуть вивішені на вході до центру.

Учасник НМТ за вказівниками має пройти до вказаної аудиторії. В аудиторії фахівець центру вкаже місце за комп'ютером, яке має зайняти учасник тестування.

Інструктаж

Перед початком тестування протягом 5-7 хвилин інструктор в аудиторії проведе інструктаж, як проходитиме оцінювання та на що слід звернути увагу учаснику іспиту.

Фахівець нагадає, що під час тестування не можна користуватись мобільними телефонами, навушниками та іншими засобами зв’язку та технічними засобами.

Усі ці речі учасник тестування має залишити у спеціальному місці для особистих речей.

Також інструктор попередить, що учасник не може відкривати інші браузерні вікна, окрім того вікна, де відбувається тестування.

У разі порушення будь-якої з цих або інших вимог, що озвучить інструктор, тестування для цього учасника буде припинено, і він не отримає результат НМТ.

Початок роботи над тестом

По завершенню інструктивної частини кожен учасник отримає логін і пароль для входу в систему.

Увійшовши в систему, учасники тестування мають прочитати на екрані монітора правила проходження тесту.

Після цього учасник може розпочати виконання завдань тесту.

Відлік часу

Відлік часу починається з моменту, коли учасник увійшов до системи і ознайомився з правилами проходження тесту.

Відлік буде постійно знаходитись перед очима учасника тестування у тестовому вікні.

Відлік часу при нетривалій повітряній тривозі

У разі оголошення повітряної тривоги, що триватиме незначний час, відлік часу буде призупинено на час вимушеної перерви.

Час на проведення тестування не буде зменшений. Після завершення тривоги тестування буде продовжене у звичайному режимі з поновленням відліку часу, що наданий вступнику для проходження тесту.

Робота з предметними блоками НМТ

Під час роботи з тестовими завданнями кожного предметного блоку учасник має позначати відповідь, яка, на його думку, є правильною, та зберігати свою відповідь.

Якщо учасник впевнений у відповіді, він може одразу позначати її як правильну. У разі сумнівів учасник може занотувати номер питання і блоку на чернетці, щоб пізніше повернутися до цього завдання.

Учасники тестування можуть виконувати завдання предметних блоків у будь-якому порядку, мають право пропускати завдання і повертатись до їх виконання у межах тестового часу.

Використання чернетки

У процесі виконання завдань кожен учасник тестування має право використовувати чернетку.

З цією метою на столі у кожного учасника іспиту буде знаходитись чистий аркуш паперу, на якому можна буде робити будь-які обрахунки, позначки, нотатки, схеми тощо. За необхідності учасник може скористатися додатковою чернеткою. Чернетку можна буде взяти з собою після завершення тесту.

Додаткові матеріали НМТ

У тестовій системі будуть доступні додаткові довідкові матеріали з математикихімії та фізики.

Учасники тестування зможуть під час тесту використати деякі формули та таблиці, дозволені процедурою.

Ознайомитись з ними можна заздалегідь.

Завершення тестування

Після того як учасник виконав усі завдання, необхідно натиснути кнопку «ЗАВЕРШИТИ ТЕСТУВАННЯ».

Якщо учасник пропустив якісь завдання або не зберіг правильну відповідь, система видасть повідомлення, на які саме завдання у якому блоці не надана або не збережена відповідь.

Учаснику варто повернутись до цих завдань та обрати відповіді, які, на його думку, є правильними. Ці відповіді треба зберегти.

Після цього необхідно знов натиснути кнопку «ЗАВЕРШИТИ ТЕСТУВАННЯ».

Якщо всі відповіді збережені, система повторно запитає, чи дійсно учасник хоче завершити тестування. Учасник має підтвердити свій намір, натиснувши «ТАК».

Після цього тестування для учасника є завершеним.

Отримання результатів НМТ

Одразу після підтвердження наміру завершити тестування учасник отримає на екрані результат з кожного з предметних блоків.

Результат буде поданий у вигляді тестових балів, які набрав учасник НМТ з кожного предмета.

Результати для вступу до закладів вищої освіти за шкалою 100-200 балів кожен учасник основної сесії НМТ отримає до 28 червня у своєму електронному кабінеті.

Дізнатись результати за шкалою 100-200 балів кожен учасник може й самостійно, використавши таблиці переведення тестових балів з усіх предметів, оприлюднені в Порядку прийому до закладів вищої освіти.

Вихід з аудиторії

Після того, як учасник отримав свої результати у тестових балах, він має підійти до інструктора та повідомити про завершення тестування.

Потім він має поставити підпис у відповідному протоколі, і лише після цього забрати речі й залишити аудиторію.

За матеріалами https://osvita.ua/test/89119/

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/vypusknyku/20483-pamyatka-uchasnyka-nmt-scho-robyty-na-testuvanni.html/feed 0
Проєкт ” ВільноХаб” http://www.nasha-persha.org.ua/proforijentatsiya/20478-projekt-vilnohab.html http://www.nasha-persha.org.ua/proforijentatsiya/20478-projekt-vilnohab.html#respond Mon, 22 May 2023 19:19:08 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=20478 Проєкт " ВільноХаб" та новий напрямок з працевлаштування втілюється у межах програми "Мріємо та діємо", яка впроваджується за фінансової підтримки USAID Ukraine- USAID Украіна та виконується IREX in Ukraine. До проєкту долучились і учні Нашої Першої. Сьогодні учні 11-А та 11-Б з'ясовували, як написати ефективний мотиваційний лист для вступу, розглянули його структуру та вимоги до написання. На конкретному прикладі обговорили типові помилки абітурієнтів. Дякуємо випускниці нашої школи Єфремовій В.А., завідуючій відділом центральної міської бібліотеки ім. О. Журливої за корисну інформацію.

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/proforijentatsiya/20478-projekt-vilnohab.html/feed 0
День вшанування героїв http://www.nasha-persha.org.ua/patriotychne-vyhovannya/20473-den-vshanuvannya-herojiv.html http://www.nasha-persha.org.ua/patriotychne-vyhovannya/20473-den-vshanuvannya-herojiv.html#respond Fri, 19 May 2023 09:42:26 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=20473 У календарі українців є день вшанування героїв - 23 травня. Наше сьогодення підтверджує, що героями люди не народжуються. Героями стають ті, що палко люблять рідну землю і народ, готові віддати своє життя заради миру і добробуту. Серед таких героїв, які уже з Небес оберігають нас, є й випускники Нашої Першої: Дімітров Михайло, Омельченко Сергій, Доброштан Дмитро.     Схиляємо низько голови, вшановуючи світлу пам'ять про них. Вклоняємося батькам, що виростили Патріотів. Герої не вмирають! Слава їм!

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/patriotychne-vyhovannya/20473-den-vshanuvannya-herojiv.html/feed 0
Деь вишиванки http://www.nasha-persha.org.ua/patriotychne-vyhovannya/20345-de-vyshyvanky.html http://www.nasha-persha.org.ua/patriotychne-vyhovannya/20345-de-vyshyvanky.html#respond Thu, 18 May 2023 20:03:31 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=20345
Ми стали у єдиний і соборний стрій,
Щоб вишиванками країну боронити,
Щоб захищати край квітучий свій,
Щоб тут майбутнє усім разом нам зустріти,
Щоб зупинити тисячі ракет,
Захисникам щоб світлою була дорога,
Щоб мир настав і ще тривав Вкраїни злет,
І щоб настала довгождана Перемога!

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/patriotychne-vyhovannya/20345-de-vyshyvanky.html/feed 0
“Знайди, сортуй, здавай” http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/20348-znajdy-sortuj-zdavaj.html http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/20348-znajdy-sortuj-zdavaj.html#respond Wed, 17 May 2023 20:04:17 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=20348 Продовжуємо працювати під гаслом "Знайди, сортуй, здавай".
Об'єднуємо зусилля заради чистоти нашого довкілля до Міжнародного дня захисту клімату, що відзначався 15 травня. У закладі було організовано акцію щодо збору макулатури. Адже збереження клімату на Землі залежить від кожного жителя.
Висловлюємо щиру подяку батькам, учням, та вчителям за участь в акції, спільними зусиллями було зібрано 430 кг макулатури. Зібрані кошти залучені на озеленення шкільної території, закуплено та висіяно насіння квітів, саджанці юки, петунії.
Зробимо разом нашу школу квітучою!
]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/20348-znajdy-sortuj-zdavaj.html/feed 0
Україна понад усе! http://www.nasha-persha.org.ua/patriotychne-vyhovannya/20342-ukrajina-ponad-use.html http://www.nasha-persha.org.ua/patriotychne-vyhovannya/20342-ukrajina-ponad-use.html#respond Wed, 17 May 2023 19:43:31 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=20342 Виступ рою «Варта» на Всеукраїнському фестивалі-огляді «Ватра» дитячо- юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), присвячений Дню Героїв.

]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/patriotychne-vyhovannya/20342-ukrajina-ponad-use.html/feed 0
«Шахрай Гудбай» http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/20380-shahraj-hudbaj.html http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/20380-shahraj-hudbaj.html#respond Tue, 16 May 2023 20:11:56 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=20380 У межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству «Шахрай Гудбай» з учнями 9В , 7Б, 5Б класів (класні керівники Величко О.О., Волошин В.О. , Кліменко І.О.) були проведені заходи на тему "Поради з кібербезпеки та схеми шахрайства у воєнний час". Під час заходів учні дізнались, як захистити кошти на платіжній картці, як захистити акаунти та пристрої, яких правил варто дотримуватись, щоб платіж був безпечним, як перевірити сайт на шахрайство. Також учні 9 класу створили постер на тему "Пароль - ключ до твоїх даних". І найголовніше: учні застосовують свої знання у реальному житті.
]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/20380-shahraj-hudbaj.html/feed 0
День Європи http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/20366-den-evropy-2.html http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/20366-den-evropy-2.html#respond Tue, 16 May 2023 20:09:08 +0000 http://www.nasha-persha.org.ua/?p=20366 Підводячи підсумки тижня, що минув, можемо із впевненістю сказати, що Україну та ЄС єднають спільні цінності, історія, культура, свобода.
У кожному класному колективі Нашої Першої відбулися заходи до Дня Європи задля підтримки євроінтеграції українського суспільства: ігри – квести «Розкажемо Європі про себе», вікторини, засідання клубу «Максимум», цікаві ранкові зустрічі.
Ми, українці, маємо величезне бажання будувати спільне майбутнє разом із Європою. Україна - соборна, незалежна, європейська держава!
]]>
http://www.nasha-persha.org.ua/novini-shkoli/20366-den-evropy-2.html/feed 0