5 червня 2026 | Фоміна Віра

«Енергія майбутнього: збережи сьогодні!»

Для учнів 5–7 класів відбувся екологічний захід «Енергія майбутнього: збережи сьогодні!», присвячений ощадливому використанню води та електроенергії.
Під час заходу школярі дізналися, чому важливо берегти природні ресурси, брали участь в інтерактивних іграх «Рятівники ресурсів» та «Полювання на енергомарнотратників», вчилися знаходити корисні екозвички та уникати марнотратства.
На завершення учні створили власні «Обіцянки планеті», у яких пообіцяли берегти воду й електроенергію у повсякденному житті.
Захід пройшов цікаво, активно та нагадав усім: бережемо ресурси — бережемо планету!

Роздрукувати статтю
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Коментарі та пінги в даний час закриті.

Коментарі закриті.