24 жовтня 2012 | Випускник 1993

Батьки і школа. Ми – одна родина.

Тільки разом у співпраці з школою та громадськістю можна добитися бажаних результатів у вихованні й навчанні ваших дітей. Бо кожен з нас знає одне важливе правило, що школа і сім’я — це дві інституції, які навчають дитину жити в суспільстві, роблять її життя цікавим, щасливим, успішним, повноцінним, готують її до самостійного життя. Родинне виховання тільки тоді ефективне, коли батьки разом з учителями володіють сучасними педагогічними знаннями й уміннями, застосовують їх на практиці.
У родинному вихованні батьки і педагоги як партнери взаємодоповнюють одне одного, співпрацюють, намагаються скоригувати недоліки, прорахунки у вихованні. Співпраця - це взаємна довіра, повага і доброзичливість. Педагоги допомагають родинам не лише у випадках, коли батьки відчувають труднощі й потребують кваліфікованих порад. Вони підтримують доброзичливі стосунки з учнями та їхніми батьками при постійному спілкуванні. Сім"я і школа є системами, що об'єднують адміністрацію, педагогів, учнів та батьків.
Об\'єднання зусиль педагогічного колективу і батьків – головний принцип у розвитку дитини як особистості. Школа була, є і залишиться одним з найважливіших соціальних інститутів, які забезпечують навчальний процес і взаємодію дитини, батьків та соціуму. Для формування співпраці між дорослими і дітьми в загальноосвітньому навчальному закладі важливо представляти колектив як єдине ціле, як велику родину, яка гуртується і цікаво живе лише в тому випадку, якщо організована спільна діяльність педагогів, дітей, батьків.
Обов’язково постійно цікавтесь розвитком, навчанням і поведінкою ваших дітей. Для цього відвідуйте заняття, батьківські збори, зустрічайтесь із класним керівником і вчителями школи.
Сприяйте тому, щоб дитина сформувала в собі активну життєву позицію: брала участь у всіх класних, шкільних заходах, концертах, щоб не боялася декламувавти, співати, танцювати, виконувала б сумлінно шкільні доручення. Для цього необхідно бути в курсі шкільного життя, цікавитися планами дитини щоденно, допомагати готуватися до уроків, підтримувати в дитині впевненість і сміливість.
Шановні батьки, пам’ятайте, доля дитини – у ваших руках!

Голова загальношкільного батьківського комітету
М.О. Марунич.

Тут море сонця і тепла,
І мрія в нас у всіх єдина -
Щоб пишним цвітом розцвіла
Вся школи першої родина.
Тут в світі творчості й краси
Учителі, батьки і діти.
Тут в хор вплетуться голоси:
Всі ми разом одна родина
Мета й бажання в нас єдині -
Щоб цвіла наших мрій країна,
Першої школи родина.

Батьки і школа. Ми -  одна родина.
Батьки і школа. Ми -  одна родина.


Роздрукувати статтю
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.

1 коментар

Trackback