18 січня 2012 | Фоміна Віра

Новорічна феєрія

Новорічна феєрія

Ось і завершились зимові канікули. Розпочалося навчання у ІІ семестрі. Попереду в учнів Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 здобуття нових знань, екскурсії, походи, родинні свята, державна підсумкова атестація. Але мабуть кожен із нас все ж повертається до останніх днів грудня, які принесли до школи чудову новорічну казку «Спляча красуня», у виконанні акторів-старшокласників. Із задоволенням спостерігали за дійством на сцені учні, батьки, вчителі. Всі дивувались акторським здібностям наших дітей – членів учнівського комітету школи. А саме вони були героями казки і принесли з собою подих зими, передчуття свята. Дід Мороз (С.Пастушенко) і Снігуронька (В.Бреус), Іванко-Дурник (О.Тихомиров), Сніговик (Д.Беспалько), Кіт (В.Чубенко), Снігова королева (В.Яхненко), Фея (Ю.Кузьменко) і сірий Вовк (Д.Смовж), Лисиця (А.Круковська), Чіп і Дейл (С.Куліш і А.Гончарук), Бабки Йожки (Ю.Тимошенко і А.Темченко), маленький Дракоша (Ю.Сергієнко) – символ Нового року, зачарували всіх. Пісні, танці, хороводи, конкурси, розваги… Кожен клас активно готувався до свята (концертні номери, пародії, шарж-шоу). Два дні, під час яких проходили ранки (1-4 класи) та вечори (7-8, 9-11 класи), родинні свята виявили нових талановитих дітей, здружили ще більше класні колективи, задали веселий тон учнівським канікулам. Батьки щиро дякували педагогічному колективу та учнівському самоврядуванню (а саме вони організовували всі заходи) за прекрасне свято. Особлива подяка педагогу-організатору Яхненко Л.І., звукооператору Бойко О.Л. та автору сценарію Скубенко Т.М.

Валерія Яхненко,
учениця 9-А класу,
голова культмасового сектору учкому


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.

1 коментар

24 січня 2012
Випускник 1993

Батьки 1-А класу дякують старшокласникам, адміністрації школи за подароване нашим дітям новорічне свято. Неповторні враження від свята отримали не тільки учні, а й батьки. Дійсно, все було на високому рівні,навіть вищому за деякі загальноміські новорічні заходи!!!