25 січня 2012 | korsak

Театр «Нове життя»

Театр «Нове життя»

Самотність… Нерозуміння…Бажання бути почутим…
Саме ці слова, думки, часто виникають у дітей, яким не вистачає батьківського тепла, уваги, розуміння однолітків…
Як чинити в тій чи іншій ситуації, де шукати розуміння і підтримки? Чи можна це все отримати, ставши одним з членів молодіжної субкультури?
На ці питання спробував дати відповідь колектив соціально-психологічного театру «Нове життя» у своїй виставі «Субкультура. Одна із граней сприйняття», керівниками якого є практичний психолог школи Силка Н.А. та соціальний педагог Линник С.В.
Театр презентував свою виставу на шкільному, родинному святі «Золоте зерно», не залишивши байдужими до актуальної проблеми сьогодення більшість аудиторії залу.
Ми дуже часто забуваємо, що саме ми несемо відповідальність за близьких нам людей, за їхні вчинки в майбутньому, не розуміючи, як сильно можемо поранити словом, дією, а частіше простою людською байдужістю. За метушнею сучасного сьогодення не помічаємо справжніх цінностей життя.
У складі нашого шкільного театру учні: Козіна Анастасія, Аксамітова Марина, Ковалевські Анастасія, Максименко Оксана, Пальчик Сергій, Сербовець Марія, Дерев’янко Крістіна, Кузьменко Юлія (11-Б клас), Яхненко Валерія, Чубенко Владислав (9-Б клас).
Самі актори і глядачі прониклися грою, яка відбулася на сцені.
Якщо те, що ми хотіли донести до глядачів, допоможе хоча б одній людині – це означає, що справа, яку ми робимо, є потрібною і важливою.

Анастасія Козіна,
учениця 11-Б класу

Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.