10 квітня 2014 | Фоміна Віра

Успіх учня – успіх учителя

Наш навчальний заклад має статус загальноосвітнього закладу, але робота з обдарованими учнями є пріоритетним завданням педагогічного колективу школи.

Колектив учителів завжди готовий до співпраці з обдарованими дітьми, створює всі умови для їх творчого розвитку, самовдосконалення, пошуку ефективних форм і методів навчання.

Уміння мислити творчо, нестандартно продемонстрували учні 4-х класів на міській олімпіаді «Обдарована дитина», що проходила 5 квітня на базі спеціалізованої школи № 5.

Розв’язування математичних задач є IMG_0131складним процесом розумової діяльності людини, а особливо молодшого школяра. Але для Солоничного Віталія, учня 4-Б класу, запропоновані олімпіадні завдання не склали ніяких труднощів – він першим виконав завдання усіх рівнів,  набрав найбільшу кількість балів серед четвертокласників міста і посів перше місце в номінації «Математика».

Відшукувати щось нове, виокремлюватиIMG_0124 головне, знаходити застосування прочитаному – головні риси навчання Настичук Олени, учениці 4-А класу. Виконання додаткових завдань на уроках, самостійна робота вдома сприяє розвитку творчих елементів навчання з української мови. Набуті знання упродовж навчання в початковій школі забезпечили  Оленці призове місце в номінації «Українська мова».

Перемоги учнів, безумовно є результатом роботи учителів – Круковської Людмили Василівна і Кравченко Світлани Анатоліївни, які «крокували» разом з вихованцями упродовж чотирьох років. Наполеглива праця учитель –учень увінчалася успіхом їх вихованців. Навчання  співпраці, дискусії, рольові ігри проблемного спрямування допомагають учителям реалізувати завдання системи освіти на сучасному етапі.

 

                                                                 Цапенко А.І.,

                          заступник директора з навчально-виховної роботи


Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.

1 коментар

13 квітня 2014
Леся Незнамова

За дорученням всієї родини з Івано-Франківщини, вітаю племінника Солоничного Віталія з його першими перемогами в математиці. Особлива вдячність вчителю, за те, що зумів привити любов до предмету. Віталій, ми тобою дуже пишаємось!