24 квітня 2014 | Фоміна Віра

Закон і ми

З правовими питаннями ми зустрічаємося дуже часто. Помилковою є думка, ніби сфера застосування права обмежується покаранням осіб, які вчинили різні правопорушення. Багато хто з учнів дивується, дізнавшись, що наші повсякденні вчинки часто мають правову оцінку. Право, закони супроводжують людину все її життя. Щоб уміло і правильно користуватися своїми правами і добре виконувати свої обов’язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони. Звичайно, у вашому віці неможливо знати детально усі закони. Але основне, що стосується учнівської молоді, вони повинні знати. А звідки ж  учні можуть почерпнути правові знання? З уроків правознавства, виховних годин, позакласних заходів на правову тематику.

Саме про це йшлося на зустрічі за круглим столом, яка нещодавно відбулася у нашій школі. До учнів 7-8 класів цього разу завітали спеціалісти із різних галузей права: Васильківська Т.В., суддя міськрайсуду, Решетняк І.В., провідний спеціаліст служби у справах дітей при міськвиконкомі, Христюк О.В., спеціаліст з питань охорони дитинства управління освіти, молоді та спорту, Лісанов В.М., провідний спеціаліст міського відділу юстиції,  Осадчий І.Ю., оперуповноважений  СКСМД.

Мета цього заходу - ознайомити учнів з основними питаннями законодавства щодо підлітків та молоді, з найбільш поширеними прикладами правопорушень серед молоді з метою їх попередження серед учнів школи; виховувати в учнів правову свідомість.

Зустріч була змістовною та дуже корисною для учнів школи. Кожен із запрошених розповів, якими питання займається його служба, чим може допомогти дітям. Учні активно цікавилися питаннями юриспруденції, відповідальності за скоєні правопорушення. На всі запитання конкретно відповідали спеціалісти.

Учні зрозуміли, що корисно поповнювати свої правові знання. Особливо важливим є зміцнення готовності боротися зі злом, непримиренність до того, що заважає нам жити. Усе це потрібно громадянинові України.

 

                                                                          С.І.Палієва,

                                                          заступник директора з навчально-виховної роботи

1 2 3


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.