4 червня 2026 | Фоміна Віра

Наші діти мають жити під мирним небом!

4 червня — День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України. Це дата, яка крає серце, адже росія забрала найдорожче — сотні життів маленьких українців, їхні мрії, усмішки та майбутнє.
Учні нашої школи розвісили на ялинці маленькі дзвіночки зроблені власноруч.
Кожен передзвін сьогодні — це символ голосу дитини, яку вбила війна.
Ці звуки — нагадування світові про невинні душі, які вже ніколи не сядуть за шкільні парти, не почують свій останній дзвоник і не обіймуть батьків.
Не пробачимо жодного зруйнованого життя. Наші діти мають жити під мирним небом!

Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Коментарі та пінги в даний час закриті.

Коментарі закриті.