27 жовтня 2013 | Фоміна Віра

Спільне завдання вирішуємо разом

Спільне завдання вирішуємо разом

Сім\'я та школа мають спільну мету — виховати всебічно розвинену гармонійну особистість, здатну реалізувати себе в професійному, громадянському і сімейному аспектах.
В сім\'ї дитина засвоює основні норми моралі, опановує навички спільної праці, формує власні життєві плани, естетичні смаки, громадянську позицію. Батьки – найперші та найголовніші вихователі, які відповідають перед власним сумлінням, народом, державою за якість виховання своїх дітей.
Визначальна умова взаємодії двох суб\'єктів - батьків і педагога - вичерпне уявлення про зміст виховної діяльності один одного, можливості порозуміння щодо завдань і засобів виховного впливу заради благополуччя дитини, адекватність виховних дій до запланованого кінцевого результату. Саме тому на черговому засіданні шкільного лекторію «Родина» йшла ділова розмова про те, як створити належні умови для навчання та виховання учнівської молоді. Цього разу до батьків звернувся співробітник ДАІ- Майданик В.В., який ознайомив присутніх із кількістю ДТП в місті за участю дітей, наголосив на необхідності дотримання правил безпеки та збереження життя дітей під час навчально-виховного процесу та канікул, відповів на численні запитання батьків. Змістовним був виступ практичного психолога Силки Н.А., яка надала рекомендації батькам щодо адаптації учнів 1-х, 5-х, 10 класів до навчання у школі наступного ступеня та запропонувала переглянути відеоролик на тему «Коли ти думав, що я не дивлюсь». Цей ролик примусив присутніх у залі замислитись над питанням спілкування батьків і дітей. «Як навчити дитину керувати бажаннями?», - саме таке питання дуже часто постає перед батьками. Немає готової відповіді на нього, але будь-які поради, інформація – можуть дати ключик до відкриття цієї таємниці. Цікаво розкрила дане питання класний керівник 6-А класу Скубенко Т.М. На запит батьків заступник директора з навчально-виховної роботи Цапенко А.І. ознайомила з інформацією про організацію навчально-виховного процесу упродовж вересня-жовтня, станом відвідування учнями навчальних занять, упровадженням Державних стандартів освіти, підготовкою до ЗНО учнів 11 класу. А голова батьківського комітету школи Марунич М.О. щиро подякував батькам за активну участь у підтримці закладу, вручив Подяки адміністрації школи деяким класним батьківським колективам, які за два місяці навчального року здійснили поповнення матеріальної бази навчальних кабінетів (1-А,1-Б, 2-В, 4-В, 5-Б, 8-Б класи). Приємними були звістки про те, що дві шкільні футбольні команди перемогли у міських змаганнях «Шкіряний м’яч».

Палієва С.І.,
заступник директора з навчально-виховної роботи

Спільне завдання вирішуємо разом

Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.