22 жовтня 2012 | Фоміна Віра

Роде наш красний, роде наш прекрасний

17 жовтня цього року для учнів 1-4 класів була проведена шкільна лінійка “Роде наш красний, роде наш прекрасний”, яку підготували учні 4-Б класу.
Роде наш красний, роде наш прекрасний
Це було справжнє свято, присвячене найдорожчим серцю поняттям – рідному краєві. Звичайно, кожен вкладає своє значення в ці слова. Для когось – це рідна домівка для інших – сім’я, рідні. Але для всіх нас існує одна велика родина – наш український народ, наш український рід, який славиться своїми неповторними звичаями, традиціями, святами. Недаремно, в народі кажуть: “Роде наш красний, роде наш прекрасний”. Своєю любов’ю, своїми найщирішими почуттями до рідної землі поділились четвертокласники з усіма школярами початкових класів. Роде наш красний, роде наш прекрасний
А Кузнєцова Дар’я всіх вразила своїм чарівним співом. Вкотре школярі переконались, що потрібно любити і берегти землю, яку дали нам батьки. Адже у майбутньому доля нашої Вітчизни залежить саме від них.
Бо діти – це майбутнє нації. Щасливе майбутнє – щаслива нація.

Дуднікова О.М.
учитель початкових класів


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.