23 жовтня 2012 | Фоміна Віра

Незабутня екскурсія

Незабутня екскурсія
Традицією нашого 7-А є осінні та весняні екскурсії, які розширюють наш світогляд, здружують, а головне виховують. Ми побували в Корсунь-Шевченківському, Чигирині, Черкасах, а на цей раз наша подорож вела до Переяслава-Хмельницького.
Ми відвідали музей під відкритим небом, стояли поряд із кам’яними бабами, які наші предки ставили на кордоні Батьківщини. Напередодні великого свята Покрови нам пощастило відвідати найдавнішу в Україні Покровську церкву, сільські будиночки, вітряки, музей хліба, музей космонавтики – все відкривало нам таємниці минулого. Аж ось зупинилися біля школи… Дошка, великі дерев’яні парти, розклад уроків – усе, як у нас, але без комп’ютерів, мобілок …
У Переяславі ми відвідали дуже цікавий музей Трипільської культури, музей «Заповіту», де дізналися історію Переяславщини, легенду про назву міста, бачили Євангеліє, на якому присягався Богдан Хмельницький, його шаблю, оригінальну українську ікону «Козак Мамай». Нам пощастило: ми побували в будинку, де захворівши і вирішивши, що помирає, Тарас Шевченко написав «Заповіт». Всюди зустрічалися добрі, цікаві, хороші люди, які ділилися враженнями, відкриттями, знаннями.

Теплий осінній день закінчувався, і нам потрібно повертатися до рідної Сміли. Ця незабутня екскурсія була чудовою. Ми вдячні нашим батькам, класному керівникові за цікаво проведений час.
Артур Люлька, учень 7-А класу


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.