8 жовтня 2021 | Фоміна Віра

Безпека дітей на ігровому майданчику

Уважно стежте за своєю дитиною під час перебування на ігрових майданчиках, будьте обережні і намагайтеся уникати потенційно небезпечних місць. Перед тим, як відпустити дитину грати завжди перевіряйте, наскільки безпечна поверхня на майданчику. Діти у віці до 7 років повинні перебувати на дитячому майданчику під наглядом дорослих.

Правила безпеки на дитячому майданчику

  • Якщо є така можливість, то краще, звичайно, ходити грати туди, де насипаний пісок або укладено гумове покриття, а не покладено асфальт.Вся площа дитячого майданчика повинна бути очищена від гострих і небезпечних речей.
  • Ігрові елементи повинні бути цілими, без розбитих або поламаних частин, тим більше, неприпустимо відсутність будь-яких частин.Гвинти й шурупи, якими скріплені атракціони, гірки, гойдалки не повинні стирчати зовні.Ігрові елементи не повинні бути іржавими.
  • Навчіть дітей обходити стороною гойдалки і каруселі, на яких вже хтось перебуває. Не дозволяйте зістрибувати на ходу. І розкажіть про те, що при можливому падінні з гойдалки необхідно присісти, а не вставати в повний зріст, ризикуючи отримати удар.
  • Перевіряти необхідно і температуру ігрових елементів, оскільки в літні спекотні дні залізні дитячі гірки й каруселі під прямими сонячними променями дуже сильно нагріваються.
  • Особливу увагу батьки повинні приділити тому, як одягнути і взути дитину перед походом на дитячий майданчик. Краще не одягати кофтинки з капюшоном, бо дитина може зачепитися ними за щось. Крім того, на одязі має бути мінімальна кількість різних застібок. Підбирайте зручні речі, в яких дитина буде вільно рухатися.
  • Не взувайте слизьке взуття або шльопанці, вони можуть стати причиною падіння і, відповідно, травми.
  • Обов'язково приділіть увагу пісочниці. Адже в її вмісті може виявитися, що завгодно: бите скло, шприці, сигаретні недопалки і тому подібне. Перед тим як дозволити дитині грати в піску, слід уважно оглянути пісочницю і прибрати всі небезпечні предмети. Також поясніть дитині, що граючи з піском, не можна кидатися їм, а руки не можна брати до рота.
  • У вашій сумці для прогулянок повинні завжди лежать прості антисептичні засоби - серветки, зеленка у вигляді фломастера, пластирі, що дасть можливість надати першу допомогу при невеликих ударах і саднах.

Щоб дитина засвоїла і дотримувалась правил безпечної поведінки на дитячому майданчику, необхідно обговорювати можливі ситуації, розповідати, як їх уникнути.


Роздрукувати статтю
Категорія: Варто знати
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете прокрутити до кінця та залишити відгук. Пінги в даний час не допускаються.