16 травня 2017 | Фоміна Віра

Завершення навчального року – клопіткий період

Майже із початку травня в житті випускників 4-х, 9-х та 11-х класів  відбувається важливий, відповідальний період. Адже обов’язковою умовою закінчення початкової школи та перехід до основної школи учнів 4-х класів, отримання свідоцтв про базову загальну середню освіту учнями 9-х класів та атестатів про повну середню загальну освіту є складання ДПА.

Відповідно до Положення Державна підсумкова атестація учнів - це форма контролю відповідності освітнього рівня випускників загальноосвітніх навчальних закладів I, II, III ступенів. Іншими словами, на скільки добре учні засвоїли навчальний матеріал за відповідний період.

Відповідно до наказу МОН України від 20.10.2016 № 1272 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів загальноосвітніх навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році» із змінами, внесеними наказом МОН від 30.12.2016 № 1696 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 20 жовтня 2016 року № 1272»

  • Державна підсумкова атестація у початковій школі (4 клас) проводиться з трьох предметів: з української мови, літературного читання та математики у формі підсумкових контрольних робіт.

- Державна підсумкова атестація в основній школі (9 клас) в 2017 році буде проведена у письмовій формі з трьох предметів: української  мови, математики та предмета за вибором педагогічної ради школи з переліку навчальних предметів, затверджених цим же наказом.

Рішенням педагогічної ради школи біло визначено строки проведення ДПА. Відповідно до наказу учні 4-х класів складали ДПА трохи раніше: з української мови – 11 травня, математики – 16 травня та літературного читання – 18 травня.

Учні 9-х класів складатимуть ДПА з української мови – 30 травня, з математики – 2 червня та 7 червня учні 9-А класу  з української літератури, а 9-Б класу – з історії України.

Що стосується учнів 11-х класів, то вони складають ДПА у формі Зовнішнього Незалежного Оцінювання в пунктах тестування з 3-х предметів: української мови, математики або історії та ще одного предмета за власним вибором. Тестування розпочинається 23 травня і триватиме до 16 червня згідно з графіком затвердженим МОН. Наші учні всі зареєстровані на ЗНО та отримали під підпис пакет документів, які необхідні будуть для проходження тестування.

Крім того, потрібно пам’ятати, що наближається кінець навчального року. І це вже стосується всіх учнів. У розпалі гарячий період підсумкових контрольних робіт, визначення рівня навчальних досягнень за ІІ семестр та рік. Але не за горами і довгождані літні канікули. Тому зараз варто добре попрацювати, щоб відпочинок був іще солодшим та приємнішим.

Завершення навчального року, тобто свято Останнього дзвоника відбудеться 26 травня о 9.00.

Вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 9-х класі  заплановане на 9 червня. Вручення Атестатів про повну середню загальну освіту учням 11-х класів – 23 червня (коли будуть відомі результати ДПА)

Тож бажаю нашим учням та колегам вдалого закінчення навчального року.

 

 

В.О. Дубовик, заступник директора з навчально-виховної роботи


Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете прокрутити до кінця та залишити відгук. Пінги в даний час не допускаються.