8 лютого 2013 | Фоміна Віра

Повернення в дитинство

Повернення в дитинство

Втомившись від сірої буденності, іноді так хочеться втекти в якусь незвичайну країну, де весело, легко на душі і немає ніяких турбот.
Коли 5 лютого я йшла до школи на свято «Всі ми родом із дитинства», що проводила вихователь групи продовженого дня Рибакова Сніжана Миколаївна зі своїми вихованцями, учнями 1-х класів, то навіть уявити не могла, що потраплю у справжню казку. Там лунала ніжна колискова, яку чудово виконали Кривошея Світлана Миколаївна із донечкою Вікою. Бабуся Андрійка Шинкарюва, Віра Іванівна, так уміло розповіла казку «Коза – Дереза», що герої ожили. Дякуючи артистичним здібностям вихованців групи: Каліни Артема, Тіткової Даші, Говоріщевої Вероніки, Міліціяна Дмитра, Заєць Каміли, Звонарьова Владика, Химича Павлика, Поліщука Артема, ми побачили справжню виставу. Приємно вразили танцювальні композиції «Кіт та мишки», «Веселковий дощ», виконані танцюристами гуртка «Фантазери», керівником якого є Яхненко Людмила Іванівна.
Як і годиться у країні Дитинства, були тут дружня гра, конкурси, веселі усмішки, які розповідали Панасенко Олександр Анатолійович із донькою Іванкою, Карпенко Неля Петрівна із сином Сашком та Матіка Настя.
Для мене справжнім сюрпризом стала галявина мрій, де квіти – мрійниці, зроблені учнями на гуртку «Художній розвиток» (керівник Стеценко Ірина Леонідівна), приховали у собі дитячі мрії. Батьки отримали ці квіти, щоб допомогти здійснитися бажанням своїх малюків. Тоді мрії перетворяться на яскраву веселку чи цукеркову хмарку, що разом з безліччю різнокольорових кульок прикрашали приміщення.
Хочеться подякувати батькам: Говоріщевій Олені Володимирівні та Янковській Валентині Анатоліївні за створення прекрасних декорацій, батькам Софійки Кот, Ігору Валерійовичу та Валентині Вікторівні, за смачні подарунки дітям та батькам. Всім батькам, які допомогли підготувати клас до свята та дружно поприбирали його після закінчення. А також вчительці 1-А класу Курбатовій Тетяні Миколаївні, яка була чудовим звукооператором.
Це свято показало всім нам, що співпраця батьків і вчителів може бути приємною і цікавою. Спасибі за повернення в дитинство!

Шинкарюк С.В., член батьківського комітету ГПД 1-х класів

Повернення в дитинство

Повернення в дитинство

Повернення в дитинство

Повернення в дитинство

Повернення в дитинство

Повернення в дитинство

Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.

1 коментар

8 березня 2015

Кілька слів про одитинення можна прочитати у 4-ому номері україномовного психологічного журналу Експеримент