12 лютого 2013 | Фоміна Віра

Перемога в конкурсі проектів «Врятувати від забуття»

25 січня 2013 року в рамках Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» в Київському міському будинку учителя відбувся захист робіт, які пройшли у фінал конкурсу, та було оголошено переможців. У конкурсі взяло участь понад 300 робіт з більшості областей України. Рішенням конкурсної комісії переможцем став проект «Духовна скарбниця села Куцівка» (автор – Владислав Рак, Черкаська область, м. Сміла).
Учень 11 класу Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Рак Владислав (керівник Фоміна В.О.– вчитель інформатики) став переможцем, здобув диплом І ступеня, отримав грошову премію та нагороджений путівкою на відпочинок до м. Трускавець.
Конкурс проводиться четвертий рік поспіль і вже встиг здобути велику популярність в учнівському та вчительському середовищах та високі оцінки серед громадських діячів та журналістів.
Учасники мали можливість висловити свій погляд на історію України ХХ століття через власну родинну історію, зберегти для майбутніх поколінь сімейні враження про пережиті історичні події.

Палієва С.І.,
заступник директора з навчально-виховної роботи

 

Перемога в конкурсі проектів «Врятувати від забуття»

Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.