17 лютого 2013 | Фоміна Віра

До Дня Закоханих

До Дня Закоханих
«Ми приходимо у світ для любові,
Все,що інше,- неправда гірка» (Г.Чубач)

Кохання! Важко уявити існування людини без цього бентежного почуття.
Немає жодної людини, що може сказати: «Я не хочу кохати і бути коханим». Любов приходить несподівано - раптом зустрічаються двоє сердець і спалахує іскра кохання. Саме такі ніжні почуття дарують нам щастя та радість, завдяки цьому ми поринаємо у світ казки.
Ось і наша перша відчула смак кохання.
Ласкаві, привітні та ніжні валентинки красувались в коридорах нашої школи. Чудесні плакати, які своїм змістом передавали нам красу цих почуттів, надихали нас до мрій. Обдаровані талантами дітлахи нашої школи, подарували нам незабутні враження від переглянутих картин та привітних валентинок.
15 лютого, День закоханих, молодь святкувала з аншлагом. Концерт, який був присвячений До Дня Закоханих мав назву «Мій зможе».
В конкурсі взяли участь 5 пар:
● від 9 – А класу була представлена пара: Баштан Анастасія та Клочан Ілля;
● від 9 – Б – пара: Мельник Катерина та Ляшенко Євген;
● 10 клас предсталяли: Вощинська Ангеліна та Маркелов Євген;
● 11 клас – Старостіна Ірина та Гончарук Артем.
Родзинкою нашого шоу стала пара Бреус Вікторія та Полторацький Михайло.
Яскравими ведучими були Яхненко Валерія та Чубенко Владислав.
Конкурсна програма зачарувала всіх глядачів своїм нетрадиційним проведенням. Ми таким чином перевіряли здібності наших джентельменів. Чарівні дівчата охоче підтримували своїх партнерів.
Глядачі були вражені дійством на сцені. Всі 7 конкурсів пройшли вдало і ми отримали масу задоволення. Окрім конкурсів, учні нашої школи дарували нам свої таланти.
Переможцями вечору під назвою «Мій зможе» після III-го етапу стали Мельник Катерина та Ляшенко Євген! Супер-приз переможцям стала м’якенька подушечка у вигляді серця. Всі інші учасники отримали солодкі подаруночки.
Ми щасливі. І День Святого Валентина ми любимо. Але не за те, що повинно щось здійснитися, а за його очікування і за враження, які ми отримуємо! Нехай Ваші серця завжди зігріває своїми ніжними промінчиками ніжності – Любов!

Пресцентр школи

До Дня Закоханих

До Дня Закоханих

До Дня Закоханих

До Дня Закоханих

До Дня Закоханих

До Дня Закоханих

До Дня Закоханих


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.