27 вересня 2018 | Бондаренко Вадим

«Лондон, ми любимо тебе», або як в Нашій Першій реалізувався ще один Міжнародний проект

Якщо ти любиш експерименти, англійську мову і подорожі, тобі до Лондона, столиці Великої Британії, яка з перших хвилин підкорює твою уяву і серце, змушує згадати все вивчене і переносить тебе у світ казкових персонажів твого дитинства.

Проекспериментувати в Міжнародному проекті «Language practice» вирішили учні Нашої Першої.

Літак, аеропорт, вузенькі англійські вулиці – і ми у величному Лондоні. Всі вісім днів перебування в цій аристократичній та історичній країні були дуже насиченими. Кожного дня учні мали по три години мовної практики з викладачем ірландцем Джоном. Різноманітні проекти, творчі завдання доводилося готувати самостійно і в групах. Емоції переповнювали, відповідальність зашкалювала, а цікавість не давала спокою. По завершенню проекту всі учасники отримали сертифікати і емоційне з акцентом «Слава Україні!» від учителя.

Усім відома народна мудрість: «Хто гарно працює, той гарно відпочиває», тому кожного дня ми мали дивовижні екскурсії Лондоном, відвідавши найяскравіші та найісторичніші його місця: Біг Бен, Парламент, Трафангарську площу, Національну галерею, музей «Вікторії та Альберта», вулицю Пікаділлі, Лондонський Тауер та Тауерський міст. Були в Букінгемському палаці самої королеви Великої Британії. З особливим захватом спостерігали за панорамою Лондона з оглядового колеса на висоті 125 метрів.

Незабутньою стала екскурсія до інтелектуального містечка Оксфорда та музею «Гаррі Поттера», який раніше був знімальним майданчиком легендарного фільму.

Кожному учаснику проекту вдалося удосконалити знання, здобути життєві навички, помилуватися красою історичних місць. Проект вдало реалізовано, співпрацю налагоджено, емоції вирують, а пам'ять зберігає найяскравіші моменти спогадів. Після такого можна впевнено сказати «Лондон, ми тебе любимо!».

Керівник проекту Силка Н.А.


Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете прокрутити до кінця та залишити відгук. Пінги в даний час не допускаються.