13 грудня 2018 | Бондаренко Вадим

Розпочато І етап міжшкільного проекту «Скарби українського народу»

Початок нового проекту – це завжди особлива і хвилююча подія. У цьому навчальному році в Смілі та Яремче реалізується ще один масштабний проект, який буде націлений на знайомство учнів гуцульщини та центральної України з традиціями краю своїх партнерів по співпраці. Учні шкіл стануть учасниками дійств під час святкування Маланки та Василя у місті Яремче, а також на просторах величних Карпат пролунає колядка привезена з Черкащини, краю славетних українців – Т.Г. Шевченка, Б. Хмельницького. А наприкінці січня козацька сторона у свою чергу продемонструє партнерам всю велич  духу та традицій нашого краю.

12 грудня, увечір на Андрія, стартував проект. Учасники поїздки до мальовничого гуцульського краю розпочали роботу зі справжніми українськими традиціями проведення вечорниць. Дівчата, як і століття тому, зібралися в дружному колі, щоб поспівати, поворожити, скуштувати смаколиків, а найголовніше – змайструвати собі вінка, у якому вони будуть колядувати для своїх друзів під час Різдвяних свят. Атмосфера вечора була особливою, кожна майстриня з  любов’ю працювала над своїм творінням, дівчата багато жартували та будували плани на майбутню подорож. А що може бути кращим напередодні таких довгоочікуваних новорічних свят? Це, звичайно, коло друзів, сподівання, надії та віра в те, що все найкраще у нас з вами ще попереду.


Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете прокрутити до кінця та залишити відгук. Пінги в даний час не допускаються.