23 травня 2019 | Фоміна Віра

Подорожуй у часі: Древній Київ

18 травня учні 5-А класу вирушили  до Древнього Києва у князівстві "Київська Русь". Перед нами постали величні споруди Київського Дитинця, що містить у собі мудрість віків, славу князів і велич епохи Древньої Русі. Прогулялися вуличками передмістя, піднялися на княжі трибуни й сфотографувалися на тронах князя і княгині, побували біля Михайлівських воріт Київського Дитинця, завітали до музеїв  середньовічного суднобудування, древньослов’янського зодчества, зазирнули в оселі жителів Древнього Києва.

Найяскравішим моментом подорожі став  фестиваль середньовічного бою - це наймасштабніший спортивний захід 2019 року в Україні.  У рамках фестивалю  вперше за всю історію в Україні пройшов Чемпіонат світу з середньовічного бою, який зібрав на ристалищі понад 1000 бійців з 40 країн світу. У безкомпромісних поєдинках у неймовірно видовищних боях бійці змагалися за титул чемпіонів світу. Цікаво було спостерігати, як спортсмени одягалися в важкі лицарські обладунки і показували свою доблесть у повноконтактних боях справжньою середньовічною зброєю, зробленою за історичними зразками.

Шкільна екскурсія — чудова можливість дізнатися багато нового і цікавого про свою країну, в якій ми живемо.

Гончаренко Н.С.,  класний керівник  5-А класу


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете прокрутити до кінця та залишити відгук. Пінги в даний час не допускаються.