23 жовтня 2014 | Фоміна Віра

Інноватика в сучасній освіті

21–23 жовтня 2014 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся Шостий Міжнародний форум-презентація «Інноватика в сучасній освіті», організаторами якої були Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

2 Міжнародний Освітній Форум - масштабний комплексний захід галузі освіти України, який об’єднує: виставку національних і закордонних навчальних закладів; експозицію виробників і дистриб’юторів навчального обладнання та техніки, програм та рішень для освіти; науково-практичні конференції, семінари, презентації; конкурси для закладів освіти, підприємств.

До участі у форумі були запрошені навчальні заклади різних рівнів і форм власності, наукові установи, навчальні центри, регіональні та муніципальні органи управління освітою, видавництва, фонди, бізнес-структури, підприємства, що працюють на терені освіти, міжнародні установи й представництва.

1Відкриття Міжнародного форуму було урочистим. З вітальним словом до присутніх звернувся Президент Академії педагогічних наук України Г.Кремень. Дипломами виставкового центру нагороджено Академію педагогічних наук,Інститут інноваційних технологій Міністерства освіти і науки України, ряд вищих навчальних закладів, які презентували свою діяльність з питань патріотичного виховання, впровадження «хмарних» технологій тощо.

На Міжнародному форумі також було представлено досвід роботи Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 з питання «Науково-методичний супровід дослідно-експериментальної роботи в школі», який занесено до картотеки інноваційного досвіду.

С.І.Палієва,  заступник директора з виховної роботи, учасник форуму


Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете прокрутити до кінця та залишити відгук. Пінги в даний час не допускаються.