30 березня 2022 | Фоміна Віра

«Мрія Юлії»

«Мрія Юлії» — безкоштовна програма для талановитих школярів (9-11 класи) з України, які захоплюються математикою. За цією програмою студенти збираються онлайн один раз на тиждень у невеликих групах, щоб вивчати розширені математичні теми за межами шкільної програми або працювати над математичними дослідницькими проєктами під керівництвом академічних наставників із числа аспірантів факультету математики Массачусетського технологічного інституту.
Yulia's Dream – це ініціатива в рамках PRIMES – Програми досліджень у галузі математики, інженерії та природничих наук для старшокласників Массачусетського технологічного інституту. Робочі групи в Yulia's Dream працюватимуть так само, як і в PRIMES-USA віддаленій частині PRIMES.
«Мрія Юлії» присвячена пам'яті Юлії Здановської, 21-річної випускниці Київського національного університету, срібного призера Європейської жіночої математичної олімпіади 2017 року, викладача програми «Навчай для України», яка загинула від російської ракети у своєму рідному місті Харкові.
Всю детальну інформацію можна знайти за посиланням:
Будь ласка (за бажанням), подайте заявку до 12 квітня. Вона повинна включати рішення набору завдань для вступу на 2022 рік.

Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете прокрутити до кінця та залишити відгук. Пінги в даний час не допускаються.