7 жовтня 2013 | Фоміна Віра

Вчимося думати про майбутнє

Вчимося думати про майбутнє

Чи завжди ми задумуємося над екологічними проблемами? Над тим, що стало причиною їх появи? Що потрібно робити для того, що життя на Землі розвивалося, а не зникало?
Нас до цих роздумів спонукають заняття під час роботи в україно-шведському проекті „Освіта для стійкого розвитку”.
Багато людей на планеті прагнуть забезпечити її щасливе майбутнє. А на заняттях зі сталого розвитку учні матимуть змогу разом попрацювати для його наближення.адже головне завдання занять полягає у тому, щоб забезпечити усім нам стійкий, або сталий розвиток - такий підхід до життя, коли прогресс суспільства спрямований не тільки на те, щоб задовольнити потреби нинішніх поколінь, а забезпечити можливість існування майбутніх мешканців планети.
Наші заняття проходитимуть у вигляді фантастичної гри «Міжпланетна подорож». Учні 5 – А класу перетворилися на мешканців іншої планети - Амріта в системі зірки Альфа. Ми були відібрані для першого учнівського обміну між молоддю планет Амріта і Телас, що в системі зірки Сол. Ми подорожуватимемо до Tеласа і житимемо в сім’ях місцевих мешканців. А подорож здійсниться у кількох невеликих зорельотах, укомплектованих
командами з 5–6-ти осіб.
Команди сформовано. Ми готові надати допомогу іншій планеті, пам’ятаючи про те, що свою рідну Землю необхідно теж берегти!
До нових зустрічей із невідомої ще нам планети Телас системи зірки Сол!

Координатор польоту – Сорочинська С.К.,
член екіпажу зорельота Горицька В.

Вчимося думати про майбутнє

Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.