19 грудня 2013 | Фоміна Віра

«Зірковий час Успіху»

«Зірковий час Успіху»

Цього року в нашій школі відбулася неймовірна подія – було проведено шоу – програму «Зірковий час Успіху», яка пройшла під девізом: «Роби як я, роби як ми, роби краще нас». У шоу-програмі брали участь батьки, діти, учителі та випускники школи. 8 команд по 10-15 учасників представили свої таланти у різних номінаціях. Пісні, танці, гумор, сценічна майстерність, знання іноземних мов – і це ще не весь перелік того, що чекало глядачів.
А розпочав програму танцювальним дарунком для учасників шоу та усіх присутніх клуб бально-спортивного танцю «ЛАДенс», керівником якого є молодий та талановитий тренер Городов Д. М.. Першою номінацією, представленою глядачам, була «Хореографія для початківців». Колектив, який зовсім нещодавно розпочав свою діяльність на базі школи, під керівництвом Макарова Сергія, продемонстрував сучасний хіп-хоп. Друга номінація - вокал. У виконанні вчителів Степанової Р.Д, Курбатової Т.М. та випускниці школи, а нині мами двох учениць, Сюмак С.М., прозвучала чудова українська пісня «Вишиванка», а їм допомагали хореографічною картинкою учні школи. Третьою була номінація «Театральне мистецтво». Назва постанови - «Урок української літератури». Підготували цікаве дійство Ткаченко Л.Л та Силка Н.А разом зі своїми учнями. Четверта номінація - «Перший раз, у перший клас» (керівники Калініч О.М та Дуднікова О.М.). Учасники розповіли про цікаве життя учнів початкової школи, заспівали пісню дівчата з тріо «Ніка», а танцювали маленькі танцюристи та досвідчена пара Бреус В. та Полторацький М. П’ятою номінацією був виступ «Англійською жартома», який підготували Кагамлик І.Г. та Бірюкова І.М. Настрій глядачам підняли учні 7 та 11 класів. Шоста номінація - «Мода і квіти» була підготовлена Демиденко Н.В та Величко О.О. Їх цікаву задумку допомогли реалізувати учні 10 та 7-Б класів. Сьома номінація - «Сучасна хореографія» була представлена Савельєвою А. та Яхненко В. (ученицями 11 класу). І остання номінація, яка викликала шквал овацій, «Гумор і вокал», була підготовлена вчителями Сущенко Є.Л та Пустовіт В.М. На допомогу їм прийшли і вчителі, і учні школи.
Слід сказати, що підсумки кожного виступу у віршованій формі коментувала вчитель світової літератури Скубенко Т.М. Компетентне журі на чолі з директором школи Гайдай І.Б. підвело підсумки, нагородивши подяками та призами усіх учасників дійства.
Бажаємо вам подальших успіхів, всього найкращого. Завжди наш педагогічний та учнівський колектив реалізує неймовірні задумки. Ми дякуємо за участь, гарні здібності, натхнення,чудову підготовку та настрій, який ви подарували.

Анастасія Тютенко,
учениця 10 класу

«Зірковий час Успіху»


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.