27 грудня 2013 | Фоміна Віра

Золоте зерно

Золоте зерно

Щорічно, у переддень свята Миколая, у нашій школі відбувається родинне свято «Золоте зерно». Не став виключенням і грудень 2013 року.
Учні, вчителі, батьки прийшли на шкільне спільне свято "Золоте зерно" – свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту, на якому було відзначено найкращих учнів і вчителів, які гідно представили нашу школу на міських предметних олімпіадах, конкурсах, змаганнях. Нам є ким пишатися! У школі є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді!
ХХІ століття – це століття освіти й духовності, пріоритетності знань і швидких змін. Відтак, навчання набуває нових ознак: потрібно вчити вчитися. Відчули нові ознаки й учні, які вибороли 24 призових місця у міському етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Учні були нагороджені подяками адміністрації школи та призами. Серед найкращих: Яхненко В., Козлова А., Брощан М., Бреус І., Григоренко С., Рябова Н., Городов В., Ткаченко А., Кулик М., Семушина Н., Литвин Т., Бритик Є., Горицька В., Тищенко В., Литвин Н., Войцеховська А., Величко В., Александрова А., Куліковська В., Прусс М., Одинцова Д., Старостіна Т. Цілеспрямованість, прагнення досягти омріяної мети, працездатність і працелюбність, вміння бачити проблеми в сучасному світі, намагатися дослідити та розв\'язати їх - ось характерні риси лауреатів свята. Начитані, ерудовані, наполегливі, вони не тільки вчаться на відмінно, а й беруть активну участь у житті школи, міста.
Вперше було ініційовано нагородження учнів за номінаціями. Почесною стрічкою «Ерудит року» нагороджена Яхненко В. (11 клас), яка здобула два перших місця в олімпіадах. У номінації «Інтелектуал року» перемогу здобула Козлова А. (10 клас), яка посіла два других місця в олімпіадах. Учень 7-Б класу Григоренко С. був визнаний «Відкриттям року» за перемогу в олімпіаді з географії.
Участь в олімпіадах – це щоденна робота на уроках і після уроків, в школі і дома, з досвідченими вчителями і самостійно. Додаткові заняття зі школярами, розробка завдань підвищеної складності, пошук матеріалів – вся ця непомітна, але така важка робота лежить на плечах педагогів. Піднятися на вершину слави допомогли здібним учням як особистісні якості: наполегливість, жага знань, уміння сконцентруватись, так і постійна допомога та підтримка справжніх фахівців своєї справи, талановитих вчителів. Шану складаємо тим, хто готував учнів: Гайдай І.Б., Цапенко А.І., Степановій Р.Д., Сорочинській С.К., Якимів В.П., Ткаченко Л.Л., Фоміній Н.Е., Подрушняк Л.І., Демиденко Н.В., Новочуб В.М., Бойко С.М., Яхненко Л.І., Бірюковій І.М., Фоміній В.О., Силці Н.А.
Почесною стрічкою в номінації «Учитель року» була нагороджена Фоміна Н.Е., яка посіла І місце у міському та ІІ місце в обласному етапах Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014». А стрічку «Наставник року» отримала Подрушняк Л.І., учитель географії, яка підготувала 5 переможців та призерів міських олімпіад з географії та економіки.
Подяки адміністрації школи за підтримку іміджу закладу отримали батьківські колективи 5-А, 5-А та 8-Б класів. А голова загальношкільного батьківського комітету Марунич М.О. був нагороджений у номінації «За батьківську науку».
Увазі присутніх було запропоновано виступ шкільного соціально-психологічного театру «Нове життя» (керівники Силка Н. А. та Линник С. В.), який здобув перемогу на міському фестивалі та визнаний кращим соціально-психологічним театром року. Програма театру «Соціальне сирітство» не залишила нікого байдужим.
Вітав присутніх шкільний вокально-хореографічний колектив «Вишиванка», в якому співають вчителі і танцюють учні. Чудовий танок подарували усім Бреус В. та Полторацький М. У ролі ведучих вперше спробували свої сили Вдовик Ю., Коротич О., Гончаренко А. Завершилось свято піснею у виконанні Козлової А.
Закінчилось свято, а шкільне життя з усіма його барвами, триває.
Тож зичимо нашій шкільній родині нових здобутків, підкорення нових вершин! Адже попереду – участь у захисті наукових робіт МАН, участь в обласному етапі предметних олімпіад, різноманітних конкурсах та фестивалях.

Палієва С.І.,
заступник директора з навчально-виховної роботи

 


Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.