19 грудня 2007 | korsak

Дорогі діти, колеги, батьки!

Дорогі діти, колеги, батьки!

Вітаю Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим! Це усіма нами з дитинства улюблені дні, наповнені відчуттям спільної радості, очікуванням чуда та казки.
Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2007 рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом. Він подарував можливість нашому колективу відчути неповторність, успіх, адже за підсумками конкурсу “Школа року - 2007” наш заклад набрав найбільше балів серед загальноосвітніх шкіл міста.
2007 рік подарував нам радість відкриттів, перемог і досягнень. Серед призерів предметних олімпіад, КВК, спартакіади школярів, конкурсу “Вчитель року” є наші вихованці та їх наставники.
Якісно була організована робота профспілкового комітету, яка направлена на створення сприятливих умов для професійного росту педагогів та їх змістовного дозвілля.
Як завжди поряд з нами наші батьки, вірні товариші і помічники.
Лише за рік, який минає було відкрито затишне шкільне кафе, переоформлено коридори, класні кімнати, соціально-психологічну службу, місце для відпочинку дітей, завезено два комплекти шкільних меблів, переплачено фахові та періодичні видання в шкільну бібліотеку.
Дякую за плідну співпрацю та сподіваюсь на її продовження у наступному році.
Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться.
Хай радість і щастя, любов і удача ідуть з вами поруч по життю!
Хай примножується слава нашої школи – дома радості, творчості і добра. Будьмо оптимістами, будівниками добрих справ на користь всієї нашої шкільної родини.

Зі святом!

 

З любов’ю директор школи І.Б.Гайдай

Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.