24 квітня 2016 | Фоміна Віра

Нові здобутки у дебатах

24043Як повідомлялось раніше, 23 квітня у Черкасах відбувся фінал обласного дебатного  турніру зі сталого розвитку. Серед 32 команд-учасниць були три команди із нашої школи: «Екос» (8-А, керівник Скубенко Т.М.), «Фортуна» (9-Б, керівник Величко О.О.), «Мрія» (10-Б, керівник Тарасенко М.В.).

Організатори турніру (Ткаченко Юлія, Кулик Юлія та їхні помічники ) намагались організувати роботу в межах дебатного турніру таким чином, щоб учасники мали можливість на засадах відкритого діалогу обговорити проблеми сталого розвитку. Головна ідея дебатного турніру зі сталого розвитку: показати небайдужість, потенціал та унікальне бачення молоді шляхів розв’язання проблем нинішнього та майбутнього поколінь. Девіз дебатного турніру: РАЗОМ ДІЄВІШЕ!!!

Завдання, які вирішує даний турнір:
1) Донести ідею проекту ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»;
2)  Забезпечити обмін думками, ефективні комунікації, знайти однодумців та навіть друзів.

Шляхом жеребкування цього разу було визначено 2 головні теми дебатів: «Інтелект має збагачувати країну, а не шукати долі за кордоном» і «Повноліття є точкою відліку громадської активної дії». Суперники нашим дівчатам дістались іменовані, але змагатись з ними було тим цікавіше. Варто зазначити, що дівчатам з 8-А класу довелось дебатувати із студентами 4 курсуЄвропейського університету. Але вони не спасували.

Всі наші команди гідно представили заклад, ввійшли  до десятки призерів. А дівчата  були нагороджені Сертифікатами учасників. Повертаючись додому, вони поділились враженнями:

Марія Плієва (9-Б): «Дебатний турнір справив на мене найкращі враження. Перш за все –це «солодкий» присмак конкуренції. По – друге – це здобуте місце в десятці переможців!»

Тетяна Лопушанська (9-Б): «Обласний дебатний турнір пройшов на славу! Отримали масу позитивних  вражень та емоцій. Будемо чекати продовження».

Даря Музика (9-Б): Перш за все – це колосальна робота над собою. Створення команди «Фортуна». Ми вже з нетерпінням чекаємо наступного турніру. Під час дебатів ми мали можливість висловлювати власну думку, відстоювати свою громадянську позицію. Взагалі, я дуже рада, що отримала такий шанс – стати учасником обласного турніру. Адже, й справді, майбутнє країни у наших руках»

Анна Захарова (8-А): «Відвідавши дебатний турнір (а він бувдуже добре організований) , я отримала багато позитивних емоцій. Ми мали можливість познайомитись із командами із Черкас, Світловодська, Сміли, Єрок та інших міст. Турнір дав поштовх до посиленої роботи над собою»

Софія Коваленко (9-А): «Від турніру отримала масу задоволення! Сподіваюсь, що в недалекому майбутньому матиму змогу взяти участь у новому турнірі, адже, отримала можливість відчути себе  більш впевненою і відкритою до нових знайомств і почуттів. Хочу подякувати нашим учителям (Марині Віталіївні, Тетяні Миколаївні, Оксані Олександрівні, Світлані Іванівні) і організаторам турніру»

                                        С.І.Палієва, заступник директора

з виховної роботи,

                                                      координатор шкільного проекту

2404124042emFeYOXVntQ jvKpWdB6y8Q

eJhc8nSaGLg kpmcLewgcfIlNb4-EnzxIM XKOJHDK3PaQ uru8iKNVDCk


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете прокрутити до кінця та залишити відгук. Пінги в даний час не допускаються.