4 березня 2012 | korsak

Зустріч учнівського активу з адміністрацією школи

Зустріч учнівського активу з адміністрацією школи

Зустріч учнівського активу з адміністрацією школи

Учнівське самоврядування є універсальною формою активності учнів загальноосвітніх навчальних закладів у різноплановій, різноманітній і змістовній роботі загальноосвітнього навчального закладу, залучає їх до управління справами колективу, допомагає їм зрозуміти свої права та обов’язки, тісно співпрацює з громадою.
Вже не перший рік, по завершенню І семестру, відбуваються зустрічі представників учнівського самоврядування та старост класів з адміністрацією школи. Основною темою цих зустрічей є питання піднесення ролі учнівського самоврядування в організації навчально-виховного процесу.
На початку лютого 2012 року відбулась чергова зустріч, на яку були запрошені всі члени учнівського самоврядування, старости класів. Адміністрація школи була у повному складі: Гайдай І.Б. – директор школи, Цапенко А.І. – заступник директора з навчально-виховної роботи, Палієва С.І. – заступник директора з виховної роботи. Значну допомогу у підготовці до цього заходу нам надала педагог-організатор Яхненко Л.І.
З інформацією про роботу учкому в цілому виступив голова учнівського самоврядування Рак Владислав. У ході проведення зустрічі про свою роботу прозвітували комітети: навчальний, культмасовий, спортивний, героїко-патріотичний, інформаційний, волонтерський. Виступи учнів супроводжувались мультимедійною презентацією.
Відбулась змістовна дискусія щодо піднесення іміджу лідера учнівського самоврядування, щодо недоліків у роботі учкому школи. Під час засідання учні могли задати питання адміністрації школи. Загалом питання стосувалися шкільної форми покращення стану відвідування окремими учнями навчальних занять, залучення учнів до гурткової роботи, проведенню змістовного дозвілля. Членами учкому було внесено ряд пропозицій, на які адміністрація школи має нагоду відгукнутись.
Загалом засідання пройшло добре! Якщо у вас є цікаві пропозиції, запрошуємо до співпраці з учкомом, і вони обов’язково будуть втіленні в життя!

Сергій Куліш, учень 10 класу, член учкому

Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.