7 лютого 2018 | Фоміна Віра

День безпечного Інтернету – 2018

6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету.

Цього дня учні Нашої Першої взяли участь і вікторині "Права людини та Інтернет" (7-Б клас), ознайомившись із Посібником з прав людини для Інтернет-користувачів.

В 6-Б класі було проведен урок "Інформаційна безпека в Інтернеті", під час якого діти вивчили правила користування Інтернетом, навчилися захищати себе та особисту інформацію у мережі.

Учні 3-А класу, разом із Курбатовою Т.М. із задоволенням погралися в гру "Безпека  Інтернеті", під час якої ознайомилися з позитивним та негативним впливом Інтернету на людину та самостійно обрали позицію, до якої вони схиляються.

На великій перерві всі учні мали змогу переглянути відеофрагменти про правила безепечної поведінки в Інтернеті.

Учні 8-Б та  11 класів із задоволенням виконали завдання веб-квесту "Безпечний Інтернет", під час якого формували навички безпечного використання Інтернету, розпізнавання та реагування на Інтернет-загрози, підвищили рівень обізнаності про найбільш актуальні Інтернет-небезпеки.

Дослідивши інформацію про загрози в мережі, десятикласники долучилися до створення інформаційних листівок "Я за безпечний Інтернет".

7 лютого старшокласнки приєдналися до онлайн-уроку в системі Cisco Webex, з цікавістю прослухали вебінари «Персональна безпека в Інтернеті на прикладах» та «Захисні прийоми для безпечного використання Інтернету», а також пройшли онлайн-тестування, отримавши сертифікати.

Сподіваємося, отримані знання стануть у пригоді, а подорожі web-країною будуть приносити лише позитивні емоції!

Вчитель інформатики Фоміна В.О.


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете прокрутити до кінця та залишити відгук. Пінги в даний час не допускаються.