2 квітня 2018 | Бондаренко Вадим

Заходи до тижня грошей

В рамках проекту «Global Money Week – 2018»  наша перша взяла активну участь та під керівництвом вчителя математики та фінансової грамотності Волошина В.О. та практичного психолога Орловської Т.О. провела наступні заходи. Для учнів 5 та 6 – их класів були показані мультфільми на тему грошей.

Для учнів 7-А класу була проведена гра «Хто хоче бути мільйонером». Учасники Харінова Валерія, Гаркавий Данііл, Собакін Назар, Маслюк Юля, Шмігель Едуард, Швед Дарія показали високий рівень знань в області фінансів та валют різних країн світу. Гра пройшла в хорошій атмосфері та принесла учасникам нові знання та масу позитивних емоцій.

Учні 7-Б класу провели дебати на тему «Чи потрібна в Україні банкнота номіналом 1000 гривень?»

Команда ствердження наполегливо вказувала на плюси для фінансової та економічної ситуації  в Україні при введенні даної банкноти. Основними фактами були зменшення кількості випуску банкнот і тим збереження природи.

Команда заперечення вказувала на шкідливість даного фінансового явища для економіки України. Серед фактів звучали корупція та те, що це 10 паперова банкнота, яка може призвести до знецінення гривні на міжнародному рівні.

 

 

Під час проведення заходу, кожен учасник хотів довести правоту своєї команди. Після довгих диспутів та переконань, команди згодились, що кожна з них мають рацію а отже в дебатах перемогла дружба.

 

 

Всі ці заходи були проведені з метою зацікавленості дітей в курсі  «Фінансова грамотність» та показати як багато цікавого і важливого можна дізнатись про національну валюту та валюти різних країн світу.


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете прокрутити до кінця та залишити відгук. Пінги в даний час не допускаються.