7 травня 2014 | Фоміна Віра

Зірниця – 2014

Військово-патріотичне виховання – це процес цілеспрямованого систематичного формування у дітей і молоді почуття патріотизму, духовної та психологічної готовності до виконання громадянського та конституційного обов’язку щодо зміцнення обороноздатності держави.

Однією із популярних форм військово-патріотичного виховання є участь у військово-спортивній грі «Зірниця», яка відновлена і цього року проводилась утретє. Конкурс пісні та строю, стрільба з гвинтівки, долікарська допомога, метання «гранати», історичний конкурс, вправи з підтягування та віджимання – ось такі види змагань, у яких брали участь юнаки та дівчата. Військово-спортивна гра «Зірниця – 2014» відбулася на стадіоні «Юність» 7 травня. БезымянныйНашу команду представляли учні Литвин Т. (командир загону), Пустовіт В. (9-Б), Чубатенко Д., Кварацхелія Б., Половинко М., Сірченко В. (9-А), Ткаченко А., Плаксюк Д. (8-А), Мачульний Б.(10), Філіпова М., Юрченко С. (8-Б), Карпенко В. (7-А), Антонов А., Мосьпан С. (7-Б). Вдалий виступ у конкурсі пісні та строю (ІІ місце), впевнена перемога в історичному конкурсі (Литвин Т., Ткаченко А., Юрченко С.), найбільша кількість балів у підтягуванні та віджиманні (239 балів), топографії (Половинко М., Сірченко В.) – дали можливість здобути призове ІІ місце.

БезымянныйВітаємо команду «Варта» з вдалим виступом та бажаємо подальших успіхів.

Особливо хочеться подякувати учителям та працівникам школи, які приклали чимало зусиль до такого вдалого виступу: Сущенко Є.Л., Левченку А.М., Александрову О.М., Кавун І.М., Подрушняк Л.І., Кучер Ю.А. (медичній сестрі).

 

                                                                                    Палієва С.І.,

                                        заступник директора

з навчально-виховної роботи


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.