4 липня 2018 | Фоміна Віра

«Калавурня» – 2018

З 30 червня по 2 липня 2018 року талановиті письменники-початківці нашої школи Карпань Марія  та Богун Максим, а також керівник літературної студії «Ліра» Т.М.Скубенко взяли участь у роботі літературної молодіжної школи "Калавурня", організованої Черкаською обласною організацією Національної Спілки письменників України та Фондом Регіональних ініціатив за підтримки обласного управління молодіжної політики і спорту. Такий захід на Черкащині проходив уп’яте. Творча молодь зібралася у «Дахнівській Січі», щоб зустрітися зі справжніми майстрами пера, перейняти їх досвід, поділитися власним літературним доробком та почути поради, а інколи і дружню критику.

Цікавими були майстер-класи «Гумор в літературі» А. Горбівненка, «Від задуму до твору» Н. Лапіної, «Психологія творчості» В. Коваленко, «Літературна тектоніка Черкащини» С. Ткаченка, «Створення відеопоезії» О. Дуплій, «Письмонавтика» Н.Бонь, інтерактив-діалог «Від автора до видавця» зі  С.Кандич, літературний серпантин «Сучасний літературний процес» з О. Месеврею та літературний експрес «Сучасна поезія: від канонів до зруйнованих кордонів» від Г. Клименко-Синьоок. Уроки творчості молодим письменникам давали також О. Солодар та О. Галаєва.

Свій доробок представили гості з інших регіонів України, знані поети та прозаїки Ганна Кревська (Лубни), Віталій Третяк (Київ),  Вася Сливчик (Івано-Франківськ),  Сашко Обрій (Київ).

Під час ранкових читань на ганку та літературної ватри всі учасники молодіжної школи з захопленням читали та обговорювали власні твори.

Дякуємо організаторам за проведення заходу, небайдужість до літературного майбутнього нашої держави.

Т.М.Скубенко, керівник шкільної літературної студії «Ліра»


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете прокрутити до кінця та залишити відгук. Пінги в даний час не допускаються.