23 вересня 2013 | Випускник 1993

Засідання загальношкільного батьківського комітету.

19 вересня о 16-00 в ЗОШ №1 відбулось засідання загальношкільного батьківського комітету, перше в 2013-2014 навчальному році. В засіданні взяли участь голови класних батьківських комітетів, директор школи Гайдай І.Б.
На порядок денний було винесено та розглянуто п′ять основних питань. На початку зустрічі її учасники привітали новобраних голів батьківських комітетів та побажали їм взаєморозуміння та взаємодопомоги в конструктивному вирішенні питань класу.
Батьки поділилися своїми планами та внесли пропозиції щодо діяльності загальношкільного батьківського комітету школи протягом навчального року. Директор школи Гайдай І.Б. доповіла про підсумки фінансово-господарської діяльності закладу за 2012-2013 навчальний рік та подякувала батькам за розуміння і активну учать у покращенні матеріально-технічної бази школи.
Також, на засіданні затверджено план роботи батьківського комітету школи на 2013-2014 навчальний рік, розглянуто і прийнято рішення щодо організації підписки на періодичні видання у поточному навчальному році. Такі видання значно розширюють можливості кожного вчителя для повсякденного ознайомлення з роботою своїх колег, своєчасного впровадження новітніх педагогічних технологій і практик, нововведень в освітній галузі, що робить навчально-виховний процес максимально адаптованим до вимог сьогодення.
Згідно з останнім пунктом плану роботи засідання щодо обговорення організаційних питань, голови батьківських комітетів від адміністрації школи та колег отримали відповіді на актуальні питання.
Зустріч пройшла у доброзичливій атмосфері в вигляді живого діалогу. Учасники засідання обговорили нагальні питання, акцентуючи увагу на позитивному відношенні батьків до конструктивного вирішення проблем школи.

Голова загальношкільного батьківського
комітету Марунич М.О.
Засідання загальношкільного батьківського комітету.


Роздрукувати статтю
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.