23 травня 2014 | Випускник 1993

Батьківський комітет школи. Підведення підсумків роботи за рік.

звытТрадиційно в кінці навчального року підводить підсумки роботи батьківський комітет школи.

22 травня 2014 року пройшло спільне засідання загальношкільного батьківського комітету та  Ради школи,  в якому взяли участь голови та члени батьківських комітетів класів,  директор Нашої Першої Гайдай І.Б., заступник директора з навчально-виховної роботи Цапенко А.І., голова профкому школи Фоміна Н.Е., класні керівники  8-А  і 10 класів Новочуб В.М. та Демиденко Н.В., бібліотекар шкільної бібліотеки Білей Л.О., учнівський актив школи.

Відкрила засідання директор школи Гайдай І.Б. з інформацію про здобутки та «нові відкриття» школи протягом 2013-2014 навчального року. Як завжди Золоті сторінки Нашої Першої щороку поповнюються новими іменами як серед вчителів, так і серед учнів. Постійний творчий пошук завжди приносить нашій школі позитивний результат.

Згідно з порядком денним на засіданні було розглянуто три основні питання. По першому питанню присутніх проінформувала бібліотекар шкільної бібліотеки Білей Л.О. В цьому навчальному році шкільна бібліотека поповнилась новими виданнями, а сама бібліотека визнана зразковою та однією з найкращих в місті.

Фоміна Н.Е. довела до відома батьків інформацію щодо роботи Фонду всеобучу та надала фінансовий звіт за рік.

Звіт батьківських комітетів класів на цій зустрічі не став просто статистикою. Кожен клас творчо підійшов до підготовки інформації і в узагальненому вигляді звіт був продемонстрований присутнім на  великому моніторі в електронному вигляді та роздрукований на фотопапері і зібраний в альбом, де кожному класу відведена сторінка. Батьківські комітети класів реалізували плани, намічені на початку навчального року та складають плани розвитку на майбутнє.

Підводячи підсумки зустрічі, адміністрація школи подякувала батькам за активну участь у вирішення робочих питань навчального закладу – зміцнення матеріально-технічної бази школи, участь у шкільних навчально-виховних та святкових заходах та привітала батьківську громаду з закінченням навчального року. В свою чергу батьки зазаначили, що вирішення більшості питань є можливим завдяки партнерським відносинам,  уважному ставленню і своєчасному реагування з боку адміністрації школи і батьків.

Голова загальношкільного БК  М.Марунич.


Роздрукувати статтю
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.