Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0.
Ви можете прокрутити до кінця та залишити відгук. Пінги в даний час не допускаються.
Ви повинні авторизуватися, щоб залишити коментар.
Ви повинні авторизуватися, щоб залишити коментар.
«Робофест ЧДТУ – 2019»
Свій проект творчої ідеї "Переробка поліетиленових відходів"у номінації «Робототехніка очима школярів» представив учень 5-А класу Нашої Першої Степаненко Сергій, за що отримав почесне ІІ місце та цінні подарунки від спонсорів.
Під час фестивалю «Робофест ЧДТУ-2019» відбувся квест «Цілі сталого розвитку» від Інформаційного центру Євросоюзу в Черкаській області, в якому взяли участь учениці 7-А класу Кот Софія та Орлова Аріна, виборовши переможні бали на кожному етапі, за що отримали призи.
Пишаємося нашими учнями та бажаємо досягати нових вершин!
Учитель інформатики Фоміна В.О.