3 червня 2026 | Фоміна Віра

Екскурсія в Корсунь-Шевченківський

Сьогодні учні 1-А,1-Б та 2 А класів( учителі Олена Калініч, Вікторія Білецька, Ольга Коротич) відвідали місто Корсунь-Шевченківський. Під час екскурсії діти побували в музеї, де ознайомилися з історією краю, дізналися про видатні події та постаті минулого, а також оглянули цікаві експонати. Після цього школярі прогулялися парком, насолодилися красою природи та отримали багато позитивних емоцій. День подарував дітям нові знання, яскраві враження та чудовий настрій.


Роздрукувати статтю
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Коментарі та пінги в даний час закриті.

Коментарі закриті.