10 жовтня 2013 | Фоміна Віра

Методична робота – найважливіша ланка безперервної освіти педагогів

Методична робота - найважливіша ланка безперервної освіти педагогів

Якість навчально-виховного процесу школи, його результати певною мірою залежать від учителя, його теоретичної підготовки, педагогічної та методичної майстерності. Отже, методична робота - найважливіша ланка системи безперервного навчання членів педагогічного колективу школи.
Орієнтуючись на гуманізацію навчання, на формування особистості учня, визнання її цінності та необхідності для сучасного суспільства, ми насамперед повинні пам\'ятати, що вона формується особистістю самого вчителя. Тому необхідно створити всі умови для росту професійної майстерності педагога. Для цього у школі створена структура методичної служби. Майстерність учителя формується через постійне, систематичне професійне навчання через участь у роботі шкільного методичного об’єднання, творчої групи, семінару – практикуму. Саме цьому питанню було присвячене перше засідання Ради методичного кабінету школи, де йшла конструктивна розмова про організацію методичної роботи у 2013-2014 навчальному році, підготовку учнів до предметних олімпіад та до конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт МАН, участі учнів та учителів в інтернет-заходах, конкурсах та змаганнях різного рівня. Одне з головних питань нового навчального року – продовження дослідно-експериментальної роботи «Формування довіри у школах світу» та підведення підсумків участі в дослідно-експериментальній роботі з превентивного виховання.

С.І.Палієва,
заступник директора з навчально-виховної роботи

Методична робота -  найважливіша ланка  безперервної освіти педагогів


Роздрукувати статтю
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.