30 жовтня 2012 | Фоміна Віра

До Дня визволення України

Пам’ять... Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом. А ми, молоде покоління, про іхні бойові подвиги, їхнє воєнне життя можемо сьогодні дізнатися тільки з їхніх розповідей, кінофільмів, творів художньої літератури.
Минають роки, відлітають у вічність. Минуло стільки років, відколи замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на нашу землю мир довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною людського життя. Все далі відходять грізні і важкі роки Великої Вітчизняної війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя. Кожен із нас поділяє думку, втілену в словах: „Ніхто не забутий, ніщо не забуто ”.
24 жовтня, з метою виховання свідомої любові до Батьківщини, поваги до героїчного минулого свого народу, в 6-Б класі пройшла виховна година, присвячена 68-річниці до Дня визволення України. Учні мали змогу ознайомитися з основними етапами воєнних дій, що відбувалися на території України. Особливу атмосферу тодішніх років, силу духу та непереможність українського народу, дали змогу пережити воєнні пісні та вірші, написані того часу. А під час перегляду фільму про звільнення України, учні почули вражаючі цифри загиблих людей, зруйнованих будинків, шкіл, заводів, ознайомилися з українськими командувачами та містами-героями. Діти ніби перенеслися в той час і на їхніх обличчях відобразився страх, відчай, співчуття та гордість за наших воїнів. Учні 6 класу не менш були враженими і виставкою, на якій були представлені бойові каски солдат з вигинами від куль, та гільзи від бойових снарядів, мали змогу переглянути і «Книгу пам’яті».
Шістдесят вісім років тому наша рідна сторона була звільнена від завойовників. Все менше залишається учасників Великої Вітчизняної війни. Честь їм і шана живим! Вічна слава загиблим! Хай не згасає пам’ять про героїв!
Ми – не діти війни,
Ми дітьми її тьми не були,
Ми у мирі, у щасті, у тиші зросли,
Але пам’ять про те, що творила пекельна війна,
В дні весняні щорічно в душі ожива.

До Дня визволення України

До Дня визволення України

До Дня визволення України

До Дня визволення України

До Дня визволення України

До Дня визволення України

До Дня визволення України

До Дня визволення України

До Дня визволення України


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.