4 листопада 2012 | Фоміна Віра

Захоплююча подорож 7-б класу

З наближенням осінніх канікул ми завжди чекаємо мандрівки, оскільки, для нашого класу це - традиція. І кожного року екскурсія – надзвичайна подія.
Ось і цієї осені наша Марина Віталіїна організувала для нас захоплюючу екскурсію до історичного Запоріжжя. Ми ще ніколи не вирушали так далеко. Незвичайним було і те, що ми добиралися до місця призначення залізничним транспортом.
Скільки вражень переповняло наші серця в музеї транспорту, в якому як експонати розміщено 60 транспортних засобів, випущених у минулому столітті. Наші хлопці захоплювалися військовим транспортом та цивільними автомобілями.
Особливо нам хотілося побувати на найбільшому острові на Дніпрі – Хортиця,
який розташований у районі міста Запоріжжя, нижче Дніпрогесу. Адже це – унікальний природний та історичний комплекс, один із Семи чудес України. Острів до останнього часу зберігав ліси в прибережних балках, а в післявоєнні часи був залісений лісовим господарством у північній частині, де ґрунти є піщаними. В південній частині зберігається степ з багатьма дивовижними видами рослин, які збереглися тільки на острові, але в давнину зростали на всій території півдня України. На крайньому півдні острова є плавні. Поринувши в далеке минуле нашої держави, ми відвідали музей історії запорізького козацтва. Аж дух захоплювало у нас, коли ми стояли у підніжжя кургану. Деякі історики вважають, що це – скіфське поховання.
Не могли залишити поза увагою відому Дніпровську ГЕС, що є п’ятим ступенем каскаду гідроелектростанції на річці Дніпро, яка за рік виробляє 4008 млн. кВт. г.
Неповторних емоцій, вражень ми отримали, переглянувши незвичайну виставу, акторами якого були коні.
Милувалися дивовижною красою дитячого ботанічного саду. Там за всіма рослинами доглядають діти. Захоплено роздивлялися кактуси, троянди, юку та інші екзотичні рослини.
Ця мандрівка була надзвичайно цікавою, пізнавальною, змістовною, вражаючою та незабутньою.
Кожна екскурсія – це нові враження, цікаві зустрічі, захоплюючі пригоди, духовне збагачення, нові знання. А ще це – можливість поспілкуватися з однокласниками, класним керівником в позаурочний час, емоційно зарядитися, можливість стати дружнішими, ріднішими, адже це так важливо для нас, учнів 7-б класу.

Учениця 7-б класу Туманова Юлія

Захоплююча подорож 7-б класу

Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.