28 листопада 2012 | Фоміна Віра

Сміляни в Миколаєві

Сміляни в Миколаєві

Життя школярів – цікаве, різноманітне. Це не тільки уроки, виконання домашніх завдань… Ми – активні учасники позакласних заходів та конкурсів, які проводяться протягом навчального року. Але і влітку ми не лише відпочивали, а готувалися до участі у конкурсі творчих робіт, досліджень. Дізналися, що у Миколаївській ЗОШ №1 ім. Олега Ольжича уже стало традицією проводити Всеукраїнські молодіжні Ольжичеві читання. І вирішили спробувати свої сили у незнайомій поки що для нас формі роботи. Нас зацікавила постать Олега Ольжича не лише як поета, а як патріота своєї землі. Вразили сторінки життєпису, героїзм людини-борця, стійкість його поглядів та сила духу…
І ось на початку листопада дізналися, що ми - Козлова Аліна та Середич Ксенія (9-Б клас), Білан Анастасія (11 клас) - стали переможцями І туру Третіх Всеукраїнських Ольжичевих читань і неочікувано отримали запрошення взяти участь у ІІ турі з 13 листопада по 16 листопада у м. Миколаєві.
Гостинно зустріли нас місто корабелів Миколаїв та загальноосвітня школа №1, яка має свої славні традиції. Цікавою і напруженою була робота під час читань. Нам довелося не тільки презентувати власні роботи, а і брати участь у різних формах роботи: майстер-класи гончарного мистецтва та виготовлення витинанок, зустрічі з цікавими людьми (місцеві поети, майстри декоративного мистецтва), створення проекту звернення до молоді, гра-подорож «Історія славного міста Миколаєва», інтелектуальні ігри, тренінги.. Учасники читань вразили розмаїттям талантів, захоплень.
Під час проведення Європейських вечірок ми знайомилися із учасниками читань – представниками усіх областей України та зарубіжжя: Туреччини та Румунії.
Ми отримали насолоду від поїздки. В останній день перебування в Миколаєві нас очікував сюрприз. Під час урочистого закриття Третіх Всеукраїнських Ольжичевих читань було оголошено Анастасію Білан переможцем Ольжичевих читань в номінації «Найкращий автор творчої роботи». Їй вручили найвищу нагороду заходу – орден та оберіг Ольжича . Козлова Аліна та Середич Ксенія стали лауреатами конкурсу.
Ми отримали сертифікати учасників Ольжичевих читань та подарунки, серед яких і збірка творчих робіт усіх учасників заходу.
Сердечно дякуємо адміністрації школи за чудову поїздку, яка дала можливість перевірити свої сили і здатність відстоювати честь закладу на Всеукраїнському рівні.

Учасники Ольжичевих читань –
Білан А., Козлова А., Середич К.

Сміляни в Миколаєві

Учасники роботи секції «Ми люди, перекуті на сталь»

Сміляни в Миколаєві

Під час Європейської вечірки

Сміляни в Миколаєві

Білан Анастасія – переможець ІІ туру Всеукраїнських молодіжних Ольжичевих читань у номінації «Найкращий автор творчої роботи»

Сміляни в Миколаєві

Козлова Аліна та Середич Ксенія – учасники роботи секції «Ми – майбутнє нації»


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.