8 грудня 2012 | Фоміна Віра

Стежками рідного краю

Стежками рідного краю

Яке цікаве та багатообіцяюче слово «екскурсія»! Воно завжди пов’язане з відкриттями, новими враженнями, відвідуванням пам’яток культури та історії. Цього разу ми вирішили відкрити для себе Кам’янку – невелике містечко, що розташоване неподалік.
Тож останнього дня осінніх канікул ми зібрались на залізничному вокзалі. Дощова погода не завадила нам відвідати цікаві історичні місця та дізнатись багато нового.
На правому березі річки Тясмин, на високому пагорбі, в тінистому парку знаходиться одна з найдавніших пам’яток Кам’янки – Зелений будиночок. Побудований він на початку ХІХ століття родиною Давидових. Будинок зберігає пам’ять про ті незабутні дні, коли в ньому збирались декабристи, звучав голос відомого російського поета Олександра Пушкіна. Тишу, спокій Зеленого будиночка дуже любив композитор Петро Ілліч Чайковський, який протягом двадцяти восьми років приїздив у Кам’янку до своєї сестри.
Переступивши поріг музею, ми поринули у неповторну атмосферу того часу, вдивляючись у пейзажі, портрети, з цікавістю розглядаючи книги, меблі та інші експонати. Особлива увага до шпаги В.Л.Давидова, французьких пістолетів, особистого фортепіано П.І.Чайковського. Усіх присутніх вразило неповторне, глибоке звучання давидівського роялю.
Додому ми поверталися із великою насолодою і натхненням від отриманих вражень, поетично-музичної аури.
Бажаєте відпочити та духовно просвітитись – завітайте до літературно-меморіального музею О.С.Пушкіна та П.І.Чайковського.

Аліна Дзюбак,
учениця 6 – А класу

Стежками рідного краю


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.