2 квітня 2020 | Фоміна Віра

Як організувати дозвілля дитини під час карантину

Відчувати шалене напруження через невідому інфекцію цілком нормально, однак карантин не час для паніки. Проводячи час вдома, налаштуйте себе та своїх рідних на позитив!

Під час карантину дуже не хочеться вставати з ліжка, особливо дітям. Для того, щоб ранок розпочинався з користю, рекомендуємо зайнятись разом зарядкою. І корисно, і приємно.

Ще одна гарна традиція, на яку зазвичай не вистачає часу – це спільний прийом їжі. Саме за сніданком ви можете обрати чим би хотіли розважитись в цей день.

Щоб прибирання було цікавішим та не набридало, проведіть турнір з чистоти. Кожного дня можна придумувати нові змагання. Наприклад: розділити квартиру на зони, хто чистіше прибере свою ділянку отримає право вибору фільму для перегляду. Чи можна зробити прибирання у вигляді квесту, де першим етапом буде прибирання підлоги, другим поверхонь, третім миття посуду – хто переможе той отримає десерт.

Разом готувати завжди веселіше, для того, щоб заохотити ваших дітей допомагати вам на кухні, назначте їх старшими з приготування їжі. Хай саме вони обирають страви для обіду чи вечері.

Відволікти дитину від телефону – не легка справа, але реальна. Якщо дитині запропонувати цікаві альтернативні ігри, вона неодмінно погодиться.

Знайдіть час пограти з дитиною в її улюблену настільну гру. Лото, карти, пазли – цікаві для дітей будь-якого віку. Цікавими можуть бути і заняття творчістю в інтернеті, де можна знайти майстер-класи з хенд-мейду: аплікації, вишивки, вироби з паперу, тканини, глини та інших матеріалів, виготовлення домашнього мила і т. д.

Домовтеся з дитиною, що за час карантину вона прочитає книгу, яку сама вибере.

Подаруйте дитині гарний блокнот та ручку, і вона із задоволенням буде описувати все, що відбулося з нею упродовж дня.


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете прокрутити до кінця та залишити відгук. Пінги в даний час не допускаються.