3 квітня 2020 | Фоміна Віра

Лідерство для учнів – запорука успіху в майбутньому

У нашому закладі питанню організації самоврядування учнів завжди приділяється особлива увага, активно працюла (до карантину) дитячо-молодіжна спілка «Наша Перша», яка надає можливість учням виховувати в собі якості лідера, здійснювати цікаві проекти, але самовиховання і самоорганізацію ніхто не відміняв, особливо під час карантину.

Якщо хочете стати лідером, створити в майбутньому команду для реалізації ідей , то потрібно буде готуватися до великої роботи. Лідер в перекладі з англійської, значить, – той що йде попереду. Це людина, яка у певних людей користується авторитетом. Вони йому підпорядковуються, поважають його. Він володіє величезним впливом. Це називається управлінською діяльністю. Саме тому, правильно складена програма навчання ефективного лідерства, дозволить перетворити будь-кого в справжнього лідера будь-якого колективу. Це стане в пригоді нашим учням ,випускникам ,які вже розмірковують над своїм майбутнім!

Десятка якостей, які повинен мати лідер

  1. Віра в себе.Лідери завжди себе почувають впевнено. Можуть вирішити абсолютно будь-які завдання, які виникли перед ними. У лідера завжди є віра в те, що він робить. З цим не повинно виникнути проблем. Віра завжди повинна бути.
  2. Комунікабельність.Це головна риса для лідера. Без цього ніяк не вийде. Необхідно вміти чітко налагоджувати контакти. Потрібно підлаштовуватися під кожного члена команди. Це допоможе в подальших переговорах.
  3. Потрібно постійно навчатися.Зараз світ змінюється дуже швидко. Все швидше і швидше. Саме тому потрібно періодично поповнювати власні знання. Дізнаватися нові деталі . Це підвищить конкурентоспроможність.
  4. Цілеспрямованість.По цій якості лідера можна дізнатися. Він упевнений в тому, що він хоче зробити. І знає, що для цього необхідно зробити. Немає сенсу вести людей туди, куди сам не знаєш.
  5. Відповідальність.Це дуже важлива якість лідера. Тут не виникне питання – хто винен. Всі провали і невдачі доведеться покласти на власні плечі. А коли прийде успіх, то його необхідно поділити на всіх.
  6. Самодисципліна.Звичайні люди завжди дозволяють собі слабкості. Але лідеру це неприпустимо. Він повинен бути постійно насторожі і бути готовим до прийняття рішень.
  7. Потрібно вміти слухати людей.Це головні якості сильної людини. Саме звідти починається витік лідерства. Потрібно не тільки добре вміти розмовляти, але і переконувати опонентів на простій і доступній мові. Потрібно вміти переконувати!
  8. Потрібно створювати команду.Без групи людей не може бути ніякого лідерства. Саме тому, що спілкування для людей є головною якістю. Це ключ. Дуже важливо знайти людей. І переконати їх у тому, що потрібно йти саме за лідером.
  9. Упертість.Лідер не має права здаватися. Він постійно активний. Він постійно шукає відповіді на свої питання. І не зупиняється до тих пір, поки їх не відшукає 
  10. Амбіції.Головна людина в команді має високі цілі і стабільні результати. При цьому він залишається реалістом. І не мріє, не малює в своїй голові нездійсненні надії.

    То ж завжди треба працювати над собою, щоб бути цікавим для оточуючих  і,насамперед, для себе!!!

 


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете прокрутити до кінця та залишити відгук. Пінги в даний час не допускаються.