2 січня 2013 | Фоміна Віра

Золоте зерно – 2012

Золоте зерно

Обдаровані діти – майбутній цвіт нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь України, її світовий авторитет.
Традиційно, наприкінці першого семестру, ми вшановуємо учнів, які показали високий рівень знань, захищали честь школи та стали переможцями та призерами олімпіад з базових дисциплін, інших конкурсів, змагань, спартакіад. Нам є ким пишатися. Є потужній потенціал творчої та обдарованої молоді. Грудень 2012 року був щедрим на врожай перемог наших учнів у предметних олімпіадах. Цього разу здобутки збільшились на 4 перемоги порівняно з минулим навчальним роком..
Старанні, допитливі, активні в громадському житті наші переможці впевнено крокують до своєї мети, долаючи перешкоди. Їх життєве кредо – тільки цілеспрямована особистість може досягти п’єдесталу, на якому знаходиться слава.
Працездатність, прагнення досягти омріяної мети, цілеспрямованість і працелюбність, вміння бачити проблеми в сучасному світі та намагатися дослідити та розв’язати їх – ось їхні характерні риси. Участь в олімпіадах, конкурсах – це щоденна робота на уроках і після уроків, в школі і дома, з досвідченими вчителями і самостійно.
Славу школі, батькам принесли: Яхненко В., Козлова А., Білан А., Рак В., Старостіна І., Середич К., Бритик Є., Бреус І., Бершацька А., Терешко М., Одинцова Д., Гончаренко О., Галіба Я., Мірошниченко В., Осьмачко О., Труш А.,
Биченко В. Наполегливі, вони не тільки вчаться на відмінно, а й беруть активну участь у житті школи.
Шкільні активісти – права рука вчителів, адміністрації. На них тримаються всі шкільні заходи. Саме тому сьогодні хочемо відзначити членів учнівського самоврядування:
Куліша Сергія , Зайцеву Вікторію, Пастушенка Сергія , Бреус Вікторію, Клочана Іллю.
Успіх кожної дитини пов’язаний з іменем її наставника. Бо хто ж допоможе визначитись дитині у своїх захопленнях, здібностях, як не наставники: вчителі або батьки.
Славна наша перша юними талантами і це завдяки тому, що працюють тут висококваліфіковані, ерудовані педагоги - люди, які є інтелектом нації.
Тим, хто готує молоде покоління до самостійного життя, мудрим, добрим, рідним вчителям віддаємо подяку і шану, бо вони ведуть своїх учнів до нових перемог та звершень і залишаються для дітей вічним взірцем.
Найщиріші вітання за талановитих та здібних учнів надсилаємо: Гайдай Інні Борисівні, директору школи, Цапенко Анні Іванівні, заступнику директора школи,
Силці Наталії Анатоліївні, Кавун Ірині Миколаївні, Подрушняк Любові Іванівні,
Фоміній Вірі Олексіївні, Бойко Світлані Миколаївні, Новочуб Валентині Михайлівні, Яхненко Людмилі Іванівні, Якимів Валентині Петрівні, Сорочинській Світлані Кирилівні, Калініч Олені Михайлівні, Левченку Анатолію Миколайовичу,
Ткаченко Лесі Леонідівні, Степановій Раїсі Данилівні.
З особливою увагою спостерігають батьки за своїми дітьми, бо вони відзначені в числі тих, хто здобув перемогу серед рівних собі та приніс славу і честь шкільній родині, своїй сім’ї, місту. Справжніми друзями, порадниками наших зірок є їхні батьки, які створюють всі умови для розвитку творчих та інтелектуальних здібностей. Велику шану ми складаємо нашим чудовим батькам, а особливої подяки заслуговують справжні меценати: Марунич М.О., голова шкільного батьківського комітету, Сергієнко А.Ю., Литвин Н.І., Штомпіль А.М., Маркевич О.С., Тимошенко О.В. та багато інших. Зичимо усім нових здобутків та перемог у Новому році!

Палієва С.І.,
заступник директора з навчально-виховної роботи

 

Золоте зерно - 2012

 

Золоте зерно - 2012

 

Золоте зерно - 2012

 

Золоте зерно - 2012

 

Золоте зерно - 2012

 

Золоте зерно - 2012

 

Золоте зерно - 2012

 

Золоте зерно - 2012

 

Золоте зерно - 2012

 


Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.