8 січня 2013 | Фоміна Віра

Новини з учкому

Новини з учкому

Закінчився І семестр. Скільки цікавих справ зроблено членами нашого учнівського комітету! Добре працює комісія дисципліни та порядку: рейди-перевірки «Зовнішній вигляд», «Класний куточок», «Санітарний стан класів» із обов’язковим моніторингом результатів; шкільні лінійки, на яких розглядається багато питань, аналізуються робота класних колективів та плануються різноманітні заходи, конкурси, акції.
Проаналізувавши підсумки рейдів-перевірок за І семестр, слід відзначити, що найкраще дотримуються Статутних вимог школи такі класи: 5-А, 5-Б, 6-А, 6-Б, 7-А, 7-Б, 10.
Чергування по школі - відповідальна справа кожного класу, тому учні 7-11 класів старанно виконують свої обов’язки.
Але є учні, яким потрібно звернути увагу на свою поведінку і не підводити свої класні колективи. Як зазначав А.С.Макаренко у своїх педегогічних роботах: « Саме дисципліна і порядок є фундаментом творення справжнього учня, не дивлячись на вік і особливості характеру». Отже, вихованням свідомої дисципліни мають бути зацікавлені не лише педагоги і представники учкому, а й кожен учень нашої першої.

Сергій Куліш,
голова комісії дисципліни і порядку,
учень 11 класу

Новини з учкому

Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.