11 січня 2013 | Фоміна Віра

Науково-дослідницька діяльність учнів

Науково-дослідницька діяльність учнів

27-28 грудня відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт учнів-членів Малої академії наук. До участі в конкурсі долучилися юні смілянські науковці: вони писали контрольні роботи з базових дисциплін, безпосередньо захищали наукові роботи по визначених секціях.
Цього року на конкурсі-захисті змагалися 83 учні 8-11-х класів, які представляли школу № 1, школу № 2, школу № 3-колегіум, школу № 5, школу № 7, школу № 11, школу № 12, ліцей та гімназію. Журі відзначило високий рівень та якість підготовки учасників конкурсу як до написання контрольних робіт, так і до самого захисту. Згідно результатів інтелектуального змагання, 49 смілянських учнів представлятимуть свої наукові роботи на обласному етапі конкурсу-захисту наукових робіт членів Малої академії наук, що відбудеться в Черкасах у лютому 2013 року.
Ми вітаємо учнів школи №1, які здобули перемогу в конкурсі-захисті наукових робіт МАН та вчителів, які підготували учасників захисту. Серед переможців: Козлова А.(9-б), Куліковська В.(10). А найбільше здобутків у доробку одинадцятикласників: Білан А., Гончаренко О., Литвин О., Куліш С., Рак В., Тихоненко В., Осьмачко О., Зайцева В., Гончарук А.

Цапенко А.І.,
заступник директора з навчально-виховної роботи,
координатор МАН

 

    Науково-дослідницька діяльність учнів

Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.