29 січня 2013 | Фоміна Віра

Тиждень математики, фізики та інформатики

Тиждень математики

Уже стало доброю традицією в нашій школі проводити на початку ІІ семестру тиждень математики, фізики та інформатики. Учні з нетерпінням чекають цього тижня, і недаремно. Адже кожен з них може взяти активну участь в усіх заходах і поринути у цікаву мандрівку по країні Математики та Фізики.
Почався тиждень інформаційним вісником «Математика – цариця наук» в 1-11 класах. Упродовж дня лекторська група (учні 11 класу) ознайомила учнів 5-8 класів із цікавими фактами з життя вчених-математиків.
На шкільних лінійках учні дізналися від Бритик Є. (8-Б) багато нового, цікавого, поглибили свої знання з історії розвитку математики як науки.
Фойє школи прикрасили стіннівки з математики та інформатики, які підготували учні 8-А та 9-А класів.
Упродовж тижня учні школи брали активну участь у проекті SkoolTv, де голосували за відеокліпи нашої школи та складали сценарій власник кліпів (вч. Фоміна В.О.).
Учні 10 класу захищали прокти «Моя майбутня професія», дізналися про застосування математики та фізики в різноманітних професіях, що допомогло старшокласникам зрозуміти значущість предметів математичного циклу (вчителі Фоміна В.О., Бойко С.М.).
Весело та захоплююче пройшла математична казка для учнів 5-6 класів. В гості завітали казкові герої (учні 5-А класу, вчитель Палієва С.І.), які загадували математичні загадки. Учні виявили кмітливість у нестандартних ситуаціях, вчилися спілкуватися математичною мовою, а також відстоювати свою точку зору. КВК між учнями 2-х, 3-х класів виявили обдарованих юних математиків.
На завершення тижня учні 8-х класів змагалися на фізичному брейн-ринзі (вчитель Бойко С.М.), учні 7-х класів – в математичному брейн-ринзі (вчителі Величко О.О. та Фоміна В.О.), учні 10 класу теж змагалися в розумі та кмітливості (вчитель Грицай Н.М.).
Тиждень математики завершився, а подорож по країні математики триває.

Голова м/о вчителів математики, Фоміна В.О.

Тиждень математики, фізики та інформатики

Тиждень математики, фізики та інформатики

Тиждень математики, фізики та інформатики

Тиждень математики, фізики та інформатики

Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.