31 січня 2013 | Фоміна Віра

Зустріч адміністрації школи з учнівським активом.

Зустріч адміністрації школи з учнівським активом.

24 січня відбулася традиційна зустріч адміністрації школи з учнівським активом. Тема зустрічі: «Учнівське самоврядування – важлива складова навчально – виховного процесу».
При підготовці зібрання лідери школи працювали під девізом:
"Якщо для нас це цікаво, це вже перетворюється з обов’язку у неймовірне захоплення і задоволення від отриманих результатів. І коли цей бар’єр між обов’язком і задоволенням подолано – ми виходимо за рамки можливого і ефективно, стрімко рухаємся вперед".
Учасники зустрічі прослухали звіти комісій учнівського комітету та виступи старост:. «Про підсумки роботи класних колективів за І семестр».Учні ділилися враженнями від проведеної роботи та від різноманітних заходів,найбільш цікавими виступами були розповіді про класне життя учнівських колективів 7-Б та 10 класу.
Адміністрація школи та учнівський актив обговорювали проблеми, які виникають у процесі роботи,шукали цікаві ідеї для подальшої співпраці вчителя та учня.

Зустріч адміністрації школи з учнівським активом.

Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.