4 лютого 2013 | Фоміна Віра

Вечір зустрічі випускників

Вже традиційно, що всі школи нашого міста в першу суботу лютого зустрічають своїх випускників. Як завжди, проводячи любий культурний захід, щиро і привітно розчинивши навстіж двері, теплим світлом у вікнах актової зали, зустріла своїх випускників Наша Перша школа.
Мабуть, кожний випускник, переступивши поріг рідного навчального закладу, відчув приємний щем у грудях, піднесений настрій і, викликане спогадами, хвилювання. З посмішками на лицях зустрічають колишніх учнів старшокласники, з теплом в очах шукають поглядом у гостях своїх учнів вчителі.
Актова зала вже майже повна. Однокласники збираються групами, радіють зустрічі - зустрічі шкільних друзів. Цьогорічна зустріч зібрала ювілейні 1983, 1993, 2003, 2008 роки випусків, але школа радо приймає всіх своїх учнів, в душах яких вона залишила слід на все життя.
Багато випускників знову повернулися в рідні стіни, привівши в Нашу Першу своїх дітей, а дехто примножує успіхи рідного закладу в якості вчителів. Опановувати світ науки нам допомагали вчителі, які є серед нас і яких вже немає, які тепер працюють в інших школах і які вже на заслуженому відпочинку. Завжди з теплотою в серці будемо згадувати вчителів: добрих, терплячих, неспокійних, завжди з іскорками любові в очах.
І хочеться підібрати найкращі слова подяки педагогічному колективу школи – адміністрації, вчителям, що незважаючи на безліч робочих питань, знайшли час, сили і бажання подарувати свято колишнім учням, викликавши в їх серцях і душах приємні спогади. Окреме спасибі учням школи, які, незважаючи на вихідний день, дали для гостей чудовий концерт. Подарунком для всіх був виступ Рукавця Сергія, соліста Кіровоградської філармонії, випускника школи 2007 року.
Після урочистої частини всі випускники розійшлись по кабінетам. Довго ще лунали голоси, сміх. Школа світилась сяйвом вогнів дружби, радості: до неї завітали її діти!
Багато славних справ на рахунку випускників першої школи, але, як сказав відомий французький письменник Антуан Сент-Екзюпері :«Всі ми родом з дитинства», а я додам – всі ми родом з Нашої Першої школи. Про це не слід забувати ні на мить всім, хто пішов в життя з рідної Першої школи, при нагоді допомагаючи своїй школі словом, а краще – справами.
Вечір зустрічі шкільних друзів вдався сповна, обличчя випускників сяяли під отриманих позитивних емоцій. Ми не прощаємось…..ми говоримо «До побачення, рідна школо! Ти в наших серцях на все життя! У наступному році ти знову зустрінеш нас у якості своїх колишніх учнів. Ми тебе любимо!!! До зустрічі!!!».
Щасливої вам дороги та гарних спогадів!!!


Марунич Михайло,
випускник школи 1993 року

Вечір зустрічі випускників


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.