13 травня 2020 | Фоміна Віра

Вікторина до Дня Європи

з 12 по 15 травня реєструйся і бери участь у вікторині до дня Європи

від Представництва ЄС в Україні

 

Вікторина до Дня Європи— це цікаві факти про Європейський Союз та неочікувані відкриття. 3 найкращі гравці у категоріях до 14 років та від 14 років отримають флешки, футболки, кепки та парасольки.

Це ще не все, до 16 вересня триває Євровікторина — це всеукраїнська вікторина про Європейський Союз, що складається з 5 тематичних блоків, кожен з яких розбитий на 4 теми. При оцінці буде врахована точність та швидкість відповідей. 100 найкращих гравців у категоріях до 14 років та від 14 років отримають цінні призи.

Більше балів — крутіші подарунки!

За правильні відповіді та поширення інформації в соцмережах тобі будуть нараховані квізкоіни – внутрішня валюта конкурсу, яку можна буде обміняти на сувеніри від Представництва ЄС.

Накопичуй квізкоіни з березня по вересень 2020 року та обмінюй їх на сувеніри від Представництва ЄС в Україні.

Спробуй себе і доведи, що твої знання ЄС варті винагороди.

Правила вікторини

  1. Визначення:

- Назва: Євровікторина 2020.

- Засновник: Представництво ЄС в Україні.

- Місце проведення: веб-сторінка Євровікторини на сайті euroquiz.org.ua.

  1. Тривалість:Євровікторина триває 6 місяців: з 17 березня по 16 вересня 2020 року.
  2. Вікові категорії:Євровікторина має два рівні складності:

- Для дітей віком до 14 років: по 16 запитань в тематичному напрямку;

- Для молоді старше 14 років: по 24 запитання в тематичному напрямку;

Учасник\ця може стати переможцем лише у своїй віковій категорії.

Учасники\ці віком до 14 років повинні реєструватися через мейли батьків і можуть приймати участь у вікторині за згодою батьків.

  1. Перебіг вікторини:Євровікторина має 5 тематичних напрямків:

+ Напрямок: Що таке Європейський Союз

+ Напрямок: Українці в ЄС

+ Напрямок: Культура і спорт країн ЄС

+ Напрямок: Життя в ЄС

+ Напрямок: Інновації і розвиток ЄС

Кожен напрямок розбитий на 4 теми по 6 - 4 запитань, в залежності від вікової категорії. Учасник\ця може обрати напрямок та тему запитань у напрямку. Пройшовши 1 напрямок запитань, наступний напрямок відкривається за добу. Учасник\ця може пройти вікторину безліч разів.

  1. Переможці:Переможцями вікторини можуть стати лише перші 100 учасників\учасниць з кожної категорії, що пройдуть всі 5 напрямків та отримають найвищий рейтинг поміж усіх.
  2. Рейтинг:Основний критерій рейтингу – кількість балів, за якими будуть визначені переможці вікторини автоматично. Учасник\ця вікторини може відслідковувати набрану кількість балів та кількість балів сотні найкращих гравців у своїй категорії.
  3. Бали:Бали можна заробити за швидкість та успішність проходження тематичного раунду. Кожен\на учасник\ця може проходити один тематичний раунд безліч разів, однак зарахованим буде лише останній результат.
  4. Внутрішня валюта:Учасник\ця вікторини може отримати внутрішню валюту - квізкоін. Чим частіше гравець заходить до вікторини, тим більше квізкоінів може отримати. Додаткові квізкоіни можна отримати за поширення вікторини в соціальних мережах. Певну кількість накопиченої валюти кожен гравець може обміняти на сувенір від Представництва ЄС.
  5. Сувенірна продукція:Дати обміну валюти буде вказана організаторами заздалегідь. Учасники будуть попереджені про обмін на сайті гри. Розсилка сувенірів, обміняних на квізкоіни, буде відбуватися в жовтні-листопаді 2020 року.

Представництво ЄС в Україні не несе відповідальності за неотримання учасником\цею вікторини сувенірної продукції в разі невірно вказаної чи неповної адреси.

  1. Запобігання шахрайству:Для запобігання шахрайству, учасника\цю, який\яка нечесно проходив вікторину буде повідомлено про шахрайство, видалено із таблиці переможців та накладено штраф, у вигляді втрати всіх зароблених квізкоінів. Якщо після повідомлення, учасник\ця буде продовжувати шахраювати, організатори вікторини дискваліфікують даного учасника\цю.


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете прокрутити до кінця та залишити відгук. Пінги в даний час не допускаються.