31 січня 2013 | Фоміна Віра

Математичний КВК в 3-х класах

Математичний КВК

В нас сьогодні день незвичний
Веселий він, математичний.
Ігри, конкурси, змагання
На кмітливість та знання.
Жарти, ребуси, лічилка
Все це разом КВК.
Такими словами розпочався математичний КВК 25.01.13 р.
Саме для того, щоб зацікавити учнів математикою, у математичному двобої зустрілися команда «Квадрат» 3-А класу і команда «Трикутники» 3-Б класу.
У цьому конкурсі учні мали можливість пройти шлях пошуку істини. Із великою цікавістю та завзятістю учасники працювали над математичними завданнями. Свідками цікавої боротьби, змагання у винахідливості, кмітливості, логіці між командами стало компетентне жюрі. Веселі та дотепні конкурси нікого не залишили байдужими і крок за кроком наближували учасників до бажаної мети – перемоги. Обидві команди показали не тільки знання вивченого матеріалу, але й уміння міркувати, зіставляти, знаходити вихід із складних ситуацій, кмітливість, наполегливість, впевненість, довіру та повагу один одного. Непомітно сплинув час і вже вельмишановне журі оголошує свій кінцевий вердикт - нічия 6:6. Обидві команди заслужили оплесків, похвальних і вдячних слів.

Пресцентр школи

Математичний КВК в 3-х класах

Математичний КВК в 3-х класах

Математичний КВК в 3-х класах

Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.